Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Magdalena Stępień przedstawia KOSZTY leczenia syna i zwraca się do Jakuba Rzeźniczaka: "Wierzę, że tym razem NIE ZAWIEDZIE Oliwiera"

534
Podziel się:

Magdalena Stępień poruszyła na InstaStories temat zbiórki pieniężnej, załączając dowody na to, że zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie Oliwiera. "Mam nadzieję, że już nie będę bezpodstawnie osądzana o coś, co nie miało miejsca". Dziki Trener przeprosi?

Magdalena Stępień przedstawia KOSZTY leczenia syna i zwraca się do Jakuba Rzeźniczaka: "Wierzę, że tym razem NIE ZAWIEDZIE Oliwiera"
Magdalena Stępień udostępnia zdjęcia faktur leczenia Oliwiera i informuje, ile jeszcze pieniędzy potrzebują (Instagram)

W zeszłym tygodniu Magdalena Stępień po dłuższej przerwie od social mediów w końcu opublikowała na Instagramie post. Była uczestniczka "Top Model" udostępniła zdjęcie z izraelskiego szpitala, na którym widzimy ją z ciężko chorym synkiem na rękach. Fotografię opatrzyła obszernym wpisem, w którym zrelacjonowała, jak wygląda teraz jej codzienność, informując, że u małego Oliwiera pojawiły się przerzuty.

Od tamtej pory Magda stara się raz na jakiś czas wrzucić coś na Instastories. Parę dni temu dodała zdjęcie, na którym widzimy odwiedzającego pociechę w szpitalu Jakuba Rzeźniczaka, a w piątek opublikowała obszerne nagranie, w którym odnosi się do afery wokół zbiórki pieniężnej, którą zorganizowała na początku lutego.

Zobacz także: Wyciek rozmów Cichopek i Kurzajewskiego i kontrowersyjna premiera „365 dni: Ten dzień”

Moi drodzy, myślę, że przyszedł czas, żeby powiedzieć tu do Was kilka słów - zaczyna Stępień. W związku z tym, że od dłuższego czasu jestem bezpodstawnie oskarżana, że pieniądze ze zbiórki wydałam na siebie lub na to, żeby mieć fajne życie, co jest niezgodne z prawdą, załączę Wam wszystkie faktury, które będą potwierdzeniem tego, na co wydałam pieniądze ze zbiórki i jakie były koszty leczenia. Jest tam wszystko wyszczególnione - zapowiada, nawiązując do krytyki zrzutki, która pojawiła się po materiale Dzikiego Trenera. Youtuber stwierdził wówczas, że nie jest w stanie uwierzyć, iż rodziców Oliwiera nie stać na leczenie.

Jesteśmy tutaj już prawie trzy miesiące. Życie jest bardzo drogie w Izraelu, myślę, że wiele osób sobie z tego zdaje sprawę, ale to nieważne - kontynuuje, informując następnie o wycenie leczenia pociechy:

(...) Przedstawiono nam kolejną kalkulację kosztów leczenia Oliwiera, również Wam ją załączę. Została wyceniona ona na 80 tysięcy dolarów.

Celebrytka zaznaczyła, że zdążyła już poinformować o potrzebnych pieniądzach ojca chłopca:

Ja oczywiście tym razem wystarczająco wcześniej przekazałam informację Kubie, również pani, która zajmuje się u nas tym wszystkim. Ona wysłała mu na maila informację, jaki będzie teraz koszt leczenia, tak żeby miał wystarczająco czasu, żeby się odnieść, ile jest w stanie nam pomóc, i jak nam pomoże, ponieważ tak jak w ostatnim wywiadzie powiedział, że gdybym dała mu znać wystarczająco wcześniej, to na pewno by nam pomógł. Wierzę więc, że tym razem nie zawiedzie Oliwiera - wyraża nadzieję za pośrednictwem Instastories.

Zawzięta w walce o zdrowie syna eks Rzeźniczaka w dalszej części nagrania mówi tajemniczo o "pewnych rzeczach", które się ostatnio wydarzyły. One właśnie mająsię być kluczowe w ratowaniu jej latorośli:

(...) Wydarzyły się tutaj pewne rzeczy, o których jeszcze nie mogę mówić, ale niedługo Wam opowiem ze szczegółami wszystko. Myślę, że wiele osób będzie bardzo zdziwionych - słyszymy. Ani razu przez chwilę nie pomyślałam, że żałuję, że jestem tutaj w Izraelu. Dlatego jestem ja Wam wdzięczna, a kiedyś Oliwier będzie Wam wdzięczny, że to dzięki wam on się tutaj znalazł, że wydarzyło się to, co się wydarzyło, a o tym opowiem Wam już niedługo.

Kobieta zaznacza również, że kwota, którą podała, to nie wszystko, co będą jeszcze musieli zapłacić na leczenie Oliwiera:

Pragnę Wam tylko nadmienić, że te 80 tysięcy dolarów nie zawiera kosztów operacji, która czeka Oliwiera, więc te koszty będą na pewno większe - wyjaśnia, znów nawiązując do tajemniczego zdarzenia:

Ale to, co się wydarzyło kilka dni temu utwierdziło mnie w tym, że jesteśmy w najlepszych rękach, że lekarze robią wszystko, co mogą i wierzę, że wszystko się dobrze skończy - mówi Magdalena, dziękując fanom za wsparcie i wyrażając nadzieję, że faktury, które udostępni raz na zawsze utną plotki dotyczące zrzutki:

(...) Mam nadzieję, że ci, którzy mieli jakiekolwiek wątpliwości, te wątpliwości zostaną rozwiane dzięki tym screenom i już nie będę bezpodstawnie osądzana o coś, co nie miało miejsca - kwituje, załączając obiecaną fotografię dokumentów.

Na załączonym zdjęciu brakuje dwóch faktur, które dodam na dniach. Czekam na wystawienie. Wszystkie kwoty to oczywiście dolary - czytamy.

Myślicie, że Dziki Trener przeprosi, a Jakub w końcu należycie wesprze syna?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(534)
Kylie
4 tyg. temu
przecież Dziki nie powiedział, że ta zbiórka to fejk, tylko że takie osoby jak Ci państwo mają masę innych sposobów na zorganizowanie pieniędzy na leczenie swojego dziecka, zamiast żebrania od innych.
O dzikim tren...
4 tyg. temu
Dziki mial racje ale jemu bardziej chodziło o te Rzezimoczek zarabia niemałe pieniedza a matka jego dziecka prosi o kasę obcych. Co miala zrobić? Zarabia sporo mniej od niego... teraz pewnie nic bo nie pokazuje się w sieci. Zdesperowana matka zrobi wszystko dla chorego dziecka od wystawienia się na publiczny lincz aż do pokrojenia na paski. Tonacy brzytwy sie chwyta. Życzę małemu dużo zdrowia a jej dużo siły.. a tatusiowi tego żeby poczul odpowiedzialność za swoje dzieci
Amna
4 tyg. temu
Zdrowia chłopczyku 😍
asdcfgv
4 tyg. temu
Przygrywka do kolejnej publicznej żebraniny. Banda biedaków ma się złożyć na ratowanie dziecka milionera. Bo najważniejsze, żeby rodzicom Oliwierka się nie obniżył standard życia z powodu posiadania śmiertelnie chorego dziecioka.
mada
4 tyg. temu
A może zamiast pokazywać faktury opowiedz, czym różni się leczenie w Izraelu od tego, co dzieciak miałby zapewnione w Polsce?
Najnowsze komentarze (534)
HIPOKRYZJA !!...
3 tyg. temu
I co tatuś jednak nie pomoże ? Szkoda mu stracić statusu społecznego ..?!!
Kuba
3 tyg. temu
Rzezniczak nie pomógł i Magda musiała zorganizowac kolejna zbiórkę…
Platon
3 tyg. temu
Nikt nie jest bardziej znienawidzony niż ten co mówi prawdę
Robert
3 tyg. temu
Rzezniczak z Nowicką mają takie parcie na pokazywanie się na IG nawet w takiej sytuacji
Dorota
3 tyg. temu
Mi się wydaje że ona się uniosła honorem i wyskoczyła z tą zbiórką poza jego plecami. Zresztą sama gdzieś pisała że przez jakąś koleżankę mu przekazywała info że potrzebne jest leczenie za granicą i kasa. Serio? W takiej sytuacji, takie sprawy załatwia się przez koleżankę?
tak to widzę
4 tyg. temu
jakby nie było nic na sumieniu to by ifaktur nie pokazała , rozumiem że po zakończeniu leczenia dziecka pani patocelebrujaca będzie również chojnie wspierać potrzebujące dzieci ....czekam na taką informację
Karolina
4 tyg. temu
Rzeźniczaka stać na wiele. Zarówno na pomoc w leczeniu dziecka jak i na drogie zakupy w butikach
Renata
4 tyg. temu
Życzę dużo siły i wsparcia od najbliższych🙏
Ten artykuł
4 tyg. temu
Stępień podjudza ludzi przeciwko Kubie Rzeźniczakowi.
Nieludzkie
4 tyg. temu
Przecież wiadomo dlaczego Rzeźniczakowi pasuje leczenie dziecka w Polsce
Alicja
4 tyg. temu
Rzeźniczak rzuca tuż przed porodem matkę swojego dziecka później wogole się nim nie interesuje a na koniec spada na nią hejt bo leci do specjalistycznej kliniki leczyć dziecko z nowotworem z którym polscy lekarze dawali 2% na przeżycie. Brawo
Olka
4 tyg. temu
Gdyby Kuba był pewny leczenia w Polsce to nie podpisałby dokumentów i pozwolenia na wyjazd dziecka do Izraela
Paweł
4 tyg. temu
Pani Paulino proszę przestać pisać te komentarze .Rozumiem że trzyma pani stronę Kuby ale to już przekracza wszelkie granice
Ada
4 tyg. temu
Magda nikomu nie umniejsza wręcz przeciwnie jest wdzięczna za pomoc i robi wszystko żeby uratować swoje dziecko
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie