Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Monika Zamachowska wpłaci pieniądze na pomoc dla Australii. NAMÓWILI JĄ DO TEGO FANI

34
Podziel się:

Gwiazda nie wiedziała, co może zrobić dla świata poza "wrzucaniem zdjęć z fajnych wycieczek". Obserwatorzy ruszyli na pomoc.

Monika Zamachowska wpłaci pieniądze na pomoc dla Australii. NAMÓWILI JĄ DO TEGO FANI
(Instagram.com)
bETlYVqt

Australia płonie. Od kilku tygodni pożary trawią coraz większy obszar, a władze kraju apelują o ewakuację. Ogień zagraża już nie tylko zwierzętom i drzewom, ale i ludziom, którzy tracą dorobek życia w pożarach. *W takiej sytuacji znalazł się między innymi aktor Russell Crowe, który z tego powodu nie zjawił się na rozdaniu Złotych Globów. *

Sytuacja jest na tyle poważna, że coraz mocniej angażuje nie tylko służby z całego świata, ale i gwiazdy, które świecą przykładem. Jedną z nich jest między innymi Selena Gomez, która zamiast udostępniać zdjęcia pożaru z dopiskiem #PrayForAustralia, wpłaciła na walkę z pożarami aż 5 milionów dolarów.

bETlYVqv

Okazuje się, że w Polsce też są gwiazdy, które zamierzają "czynnie" brać udział w gaszeniu pożarów w Australii.

Monika Zamachowska zamieściła na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym potępiła nie tylko chęć "zniszczenia świata", ale i politykę zagraniczną Polski, przez którą staniemy się "piątym kołem u wozu" Unii Europejskiej:

"Czy to możliwe, że chcemy zniszczyć nasz piękny świat? Czy możliwe, że jesteśmy aż tak głupi? Australia płonie, Bliski Wschód może za chwilę pogrążyć się w wojnie. Polska robi wszystko, żeby stać się piątym kołem u wozu Unii Europejskiej, dzięki której w przyspieszonym tempie odrobiliśmy straty kilkudziesięciu lat za żelazną kurtyną. Ludzie, czy ktoś tu oszalał?
Nie zgadzam się na ponowną izolację naszego kraju. Nie zgadzam się na kolejną wojnę. I nie chcę zagłady naszej planety" - czytamy.

bETlYVqB

W drugiej części wpisu Monika zastanawia się, co może zrobić dla świata poza "wstawianiem fotek z wycieczek":

"*Tylko co ja mogę? Najwyżej wklejać fotki z fajnych wycieczek... *No i wczoraj z zachwytem i przerażeniem jednocześnie obejrzeliśmy "Our Planet" na Netfliksie. Tyle mojego. Strasznie to przykre i frustrujące, powiem Wam..."

Fani odpowiedzieli na pytanie Moniki, choć było retoryczne, że można zrobić coś więcej niż jedynie publikowanie zdjęć na Instagramie:

"Pieniądze można wysłać na zwierzęta i strażaków", "Nic poza wpłata nie można zrobić" - pisali pod zdjęciem.

bETlYVqC

Kilka godzin później Monika zamieściła kolejny wpis. Tym razem do fotografii pozowała już z synem. Pod zdjęciem zadeklarowała, że dołączy do zbiórki środków na ratowanie Australii:

"Dziękuję Wam za wszystkie komentarze pod poprzednim postem. Wpłacę kasę na ratowanie Australii. Zawsze coś. Tymczasem zabrałam synka na obiad. Od jutra mają harówkę w szkole, wcale im nie zazdroszczę" - czytamy.

Postawa godna pochwały?

bETlYVqD
bETlYVqW
KOMENTARZE
(34)
100 000
2 lata temu
Miliarderzy nie mają czasu gasić pożarów, bo muszą zbierać pieniądze na ich gaszenie.
pytanko
2 lata temu
Co stoi na przeszkodzie, żeby wysłać do gaszenia pożarów zaprawionych w bojach żołnierzy NATO?
Gaja
2 lata temu
I dlatego właśnie do ochrony klimatu sa potrzebne działania systemowe - jakby taka Pani Monika idac do sklepu nie mogła kupić niczego w plastiku to dalej mogłaby żyć w nieświadomości i chronić klimat. Jakby nie psula jej sie lodowka co kilka lat to kupowałaby mniej = mniej smieci. Jakby nawet już węgiel (skoro premier powiedział ze nie odchodizmy) byl taki jak 10 lat temu to nie byłoby tego smogu, skąd oni biora to coś co sprzedaja jako wegiel na opal??? Z chin? A gdzie nasz idzie?
bETlYVqX
gosc.
2 lata temu
A gdzie sa wszyscy z calego globu miliarderzy??? BO…kogo to obchodzi!!!!
Vivi
2 lata temu
Pink ,jedna z pierwszych dala pol miliona dolarów,Koreanscy artysci rowniez.Brawo p.Moniko.!
Najnowsze komentarze (34)
gość
2 lata temu
Będzie ratować Australię.
Typ56
2 lata temu
Bedzie jak z tą katedra w Paryżu kupa chętnych kupa kasy chęci dobre na koniec wielkie nic kasa wyparuje
Gość
2 lata temu
Owszem szkoda zwierząt i ludzi jednak Australia to bogaty i silny kraj podniesienie się z tego. Pieniądze lepiej wpłacać na polskie organizacje charytatywne bądź schroniska dla zwierząt.
Hert
2 lata temu
A Radwa ile dała
Sofia.jezi@
2 lata temu
W przyrodzie nic nie ginie, tylko zmienia właściciela..
Sab
2 lata temu
Przecież ona ledwo przeżyje od 1 do 1 go , nie mają pieniędzy to co ona chce wpłacić 5 zł
Zalamana
2 lata temu
I tak te pieniądze przepadną powinni się skupić na gaszeniu... Tyle miliardów już ludzie wpłacili a oni nic .. biedne zwierzęta tylko przez to cierpią 😢
GOŚC
2 lata temu
A NIE DAWNO NIE MIAŁA NA CHLEB.
bETlYVqP
każdy grosz
2 lata temu
Uderz się w pierś i zadaj sobie pytanie co Ty zrobiłeś dla Australii oprócz wyliczania innym , każdy grosz się liczy !!!!!
chui
2 lata temu
50 zyla tez sie przyda
chui
2 lata temu
50 zł też się przyda
Iza
2 lata temu
Czemu nikt nie pisze o tym że Deynn i Majewski zebrali w ramach swojej fundacji Unicorn już 300 000 zł na gaszenie pożaru w Australii? Negatywne rzeczy widocznie lepiej się sprzedają
Nick
2 lata temu
Justa moglaby przekazac czesz fortuny alimentowej...
fan gotowania
2 lata temu
A nie trzeba by było wysłać tam Gesslerowej, żeby gotowała strażakom obiady?
Oferty dla Ciebie
bETlYVrI
bETlYVrJ
bETlYVrK
bETlYVrL
bETlYVrM
bETlYVrr