Trwa ładowanie...
Paww
|

Najgłośniejsze rozwody i rozstania gwiazd w 2022 roku (ZDJĘCIA)

144
144
Podziel się

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie doczekali się nawet pierwszej rocznicy ślubu. Rozstaniu Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion towarzyszył skandal obyczajowy, a Cichopki po 14 latach małżeństwa wzięły rozwód. Kto jeszcze wkroczy w nowy rok ze złamanym sercem?

1
 / 15
Najgłośniejsze rozwody i rozstania gwiazd w 2022 roku (ZDJĘCIA)
Najgłośniejsze rozwody i rozstania gwiazd w 2022 roku (ZDJĘCIA)
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku! (Licencjodawca)
0
0

Koniec roku to czas podsumowań. Wiele z polskich gwiazd do wigilijnego stołu nie zasiądzie jednak w takim samym składzie, jak jeszcze rok temu. Listę rozstań w mijającym otwiera Maciej Orłoś, który w styczniu ogłosił rozstanie z żoną, z którą był 26 lat.

Po rodzinnych przepychankach z teściem Antek Królikowski postanowił porzucić Joannę Opozdę, która kilka miesięcy po ich ślubie urodziła syna Vincenta. Rodzinna sielanka zakończyła się również u Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego.

Najbardziej zaskakującą wiadomością o rozstaniu była ta, która dotyczyła małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Po 14 latach para postanowiła wydać wspólne oświadczenie, które stało się początkiem spekulacji na temat powodu rozstania. W czasie kiedy tancerz przeżywał ciężkie chwile, którymi dzielił w social mediach i programach telewizyjnych, Kasia konsekwentnie milczała. Dopiero w dniu swoich urodzin ogłosiła, że związała się z kolegą z pracy, Maciejem Kujarzewskim.

2
 / 15
Maffashion i Sebastian Fabijański

W 2019 roku Maffashion i Sebastian Fabijański wodzili media za nos, publikując tajemnicze relacje ze wspólnych spotkań. Dociekliwi fani szybko jednak połączyli kropki, a bliską relację pary zdradziła charakterystyczna kurtka aktora. Po krótkim czasie influencerka ogłosiła, że jest w ciąży.

Pod koniec 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Bastek. Sielanka nie trwała jednak za długo. Choć para kupiła wspólne mieszkanie, wkrótce potem już nie widzieli swojej przyszłości wspólnie. W rozstanie pary zamieszana była nawet Rafalala, z którą Fabijański zapowiadał tajemniczy projekt. Ich artystyczna wizja nigdy nie ujrzała światła dziennego, za to Sebastian w rozmowie z Pudelkiem opowiedział o przyczynach rozstania z blogerką.

3
 / 15
Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique przez lata uchodzili za świetnie dobraną i oddaną sobie parę. Piosenkarka i piłkarz nigdy nie zdecydowali się na wzięcie ślubu. Shakira tłumaczyła wspólną decyzję faktem, że małżeństwo bardzo ją przeraża i woli tkwić w statusie "dziewczyny".

Nie chcę, żeby widział we mnie swoją żonę, ale bardziej dziewczynę. To jest taki zakazany owoc, wolę go zachować i myśleć, że wszystko jest możliwe - mówiła w wywiadzie dla "Planet Weird Podcast".

Pomysł piosenkarki nie okazał się jednak przepisem na udany związek. Piłkarz kilka miesięcy temu został przyłapany w towarzystwie innej kobiety, której nie szczędził czułości. Na początku czerwca para publicznie potwierdziła rozstanie. Kolumbijka i jej młodszy o 10 lat ukochany wspólnie doczekała się dwójki pociech: 9-letniego Milana oraz 7-letniego Sashy. Obecnie piłkarz i celebrytka spotykają się na sali sądowej w sprawie opieki nad dziećmi.

4
 / 15
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie filmu "Spirala". Podczas pracy nad produkcją pojawiło się uczucie, które ukrywali aż do premiery filmu. Po kilku miesiącach wzięli ślub, późnej doczekali się córki Helena. Problemy pojawiły się również w tym z pozoru idealnym związku. Aktorzy po tygodniach spekulacji potwierdzili ostatecznie, że nie są już razem. Oświadczenie pojawiło się chwilę po przybyciu celebrytów na tą samą celebrycką imprezę, podczas której nie chcieli wspólnie pozować do zdjęć.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności - napisali w wspólnym oświadczeniu.

Po krótkim czasie Stramowski zaczął być widywany z tajemniczą blondyką.

5
 / 15
Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Choć para już wcześniej się rozstała, to po kilku miesiącach postanowili do siebie wrócić i wziąć ślub kościelny. Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie dotrwali nawet do pierwszej rocznicy ślubu. Burzliwe rozstanie działo się na oczach instagramowych obserwatorów. To właśnie tam obrzucali się wzajemnymi oświadczeniami dotyczącymi opieki nad synem, płaceniem alimentów czy nowej miłości Królikowskiego.

Aktor związał się z nową kobietą, która okazała się sąsiadką Opozdy.

6
 / 15
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Największym zaskoczeniem roku było rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Po 14 latach małżeństwa tancerz oraz prezenterka telewizyjna wydali oświadczenie, w którym potwierdzili rozpad związku oraz poprosili o uszanowanie ich prywatności. Krótko po tej informacji Hakiel pojawił się w programie "Miasto kobiet", w którym opowiedział o kulisach rozstania.

Ostatecznie dla dobra dzieci Hakiel wstrzymał się z komentowaniem rozpadu małżeństwa w social mediach i zaczął dbać o układanie swojego życia na nowo. Każde z nich znalazło szczęście u boku nowego partnera. Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim , a Hakiel z Dominiką, która stroni od show biznesu.

7
 / 15
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki po blisko dwóch latach związku, wspólnych podróżach i kupnie psa, postanowili się rozstać. Młodzi celebryci zapewniają, że pozostali w przyjacielskich stosunkach. Mimo zerwania Nikodem pojawia się na koncertach byłej dziewczyny. Celebryci nie szczędzą sobie czułości na branżowych imprezach.

8
 / 15
Kim Kardashian i Pete Davidson

Jeszcze niedawno spekulowano, że Kim Kardashian i Pete Davidson mogą wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Młodszy o 13 lat muzyk chętnie występował w rodzinnym show celebrytki oraz mierzył się z groźbami ze strony byłego męża Kim, Kanye Westa. Pete Davidson opowiadał w wywiadach, że chce założyć rodzinę i postarać się o dziecko razem z celebrytką. Choć plany były poważne, to zweryfikowała je rzeczywistość. Znajomy z otoczenia pary przyznał, że sporym wyzwaniem okazały się ich napięte grafiki oraz fakt, że zasadzie tworzyli związek na odległość. Oboje zapewniają, że rozstali się w przyjacielskiej relacji.

9
 / 15
Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer kilka lat temu związał się z dziennikarką, Małgorzatą Walczak. Para wiodła na pozór szczęśliwe życie i unikała wspólnych publicznych wyjść. Oboje także nie udzielali wspólnych wywiadów, strzegąc swojego życia prywatnego oraz ich syna, który przyszedł na świat w 2017 roku.

Sielanka zakończyła się po publikacji zdjęć dziennikarza, który obdarowywał pocałunkami inną kobietę. Kilka dni po ich ukazaniu się Walczak i Chajzer wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że nie są już razem. Trzeba przyznać, że zawirowania w życiu prywatnym przełożyły się na publiczny wizerunek Chajzera - dziś trudno uznać go za tak kryształowego, jak wcześniej...

10
 / 15
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się na planie serialu "M jak miłość". Aktor znany z burzliwego życia uczuciowego zapewniał jednak, że dołoży wszelkich starań, aby pielęgnować relację z aktorką i "nic nie schrzanić". Mimo starań aktora parę łączą obecnie jedynie zobowiązania zawodowe. Na planie serialu starają się unikać, a na filmowych i teatralnych premierach nie wymieniają się nawet spojrzeniami.

11
 / 15
Jessica Mercedes i Kuba Karaś

Kilka miesięcy po tym, jak Jessica Mercedes i Kuba Karaś dali swojemu związkowi kolejną szansę, para ponownie postanowiła się rozstać. Poprzedni kryzys pojawił się podczas wspólnej podróży pary do Los Angeles. Wówczas do rozstania doszło z inicjatywy Karasia.

Ciężkie chwile dla relacji Jess w rozmowie z Pudelkiem skwitowała jedynie życzeniami wytrwałości dla innych związków. Para dała sobie jeszcze jedną szansę, ale wkróce potem postanowili rozstać się już ostatecznie. Zdecydowali się na taki krok ze względu na różnice w życiowych celach i planach na najbliższą przyszłość.

12
 / 15
Kacper Błoński i Julia Kostera

Kacper Błoński i Julia Kostera po dwóch latach związku postanowili wydać oświadczenie, w którym zasmucili fanów informacją o rozstaniu. Jedni z najpopularniejszych inluencerów w sieci tworzyli duet, który dzięki swoim zasięgom angażowany był w rozmaite kampanie reklamowe. Julia wystąpiła również w teledysku Kacpra do piosenki "Crusher".

W oświadczeniu dla fanów Błoński napisał, że prawdziwe życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne. Dodał, że między nimi od dawna nie układało się najlepiej, a rozstanie było wspólną decyzją.

13
 / 15
Jason Momoa i Lisa Bonet

Jason Momoa i Lisa Bonet po 16 latach związku postanowili pójść własnymi drogami. Jeszcze przed wzięciem ślubu doczekali się dwójki dzieci: córki imieniem Lola Iolani Momoa oraz syna nazwanego Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa. Powodem rozstania okazała się panująca na świecie niestabilna sytuacja, która negatywnie odbiła się na ich małżeństwie. Aktorzy opublikowali wspólne i poruszające oświadczenie w social mediach.

Czuliśmy ucisk i zmiany w tych niestabilnych czasach... Nadchodzi rewolucja, a nasza rodzina nie jest w niej wyjątkiem. W tym wypadku chcieliśmy podzielić się rodzinnymi wieściami, że nasze drogi w małżeństwie się rozeszły. Nie podajemy tej informacji, ponieważ jest warta opublikowania, ale dlatego, że idziemy przez życie z godnością i uczciwością. Nasza miłość idzie dalej, rozwija się. Uwalniamy siebie nawzajem, żeby być sobą i uczyć się, kim chcemy zostać. Uczymy nasze dzieci, jakie są możliwości. Niech miłość zwycięży.

14
 / 15
Dorota Gardias

Dorota Gardias ma na swoim koncie kilka nieudanych związków m.in. z pilotem Konradem Skórą, producentem Piotrem Bukowieckim, któremu urodziła córkę Hanię, oraz podcasterem - Żurnalistą. Przez kilka miesięcy spotykała się z Dariuszem Pachutem, jednak i ten związek nie przetrwał. Choć oboje mieli wspólne pasje i planowali założyć wspólny biznes, to pogodynka postanowiła skupić się na córce i odsunąć na bok życie miłosne.

15
 / 15
Maciej Orłoś

Maciej Orłoś 2022 rok zaczął od rozstania z żoną. Po 26 latach małżeństwa z Joanną Twardowską postanowił zacząć życie od nowa. Para od wielu miesięcy nie mieszkała już razem. Dziennikarz nie chciał publicznie odnosić się do powodów rozstania. Bliscy znajomi twierdzili, że dla małżeństwa to była ciężka, ale wspólna decyzja. Orłoś zaledwie po kilku miesiącach związał się z młodszą o 22 lata Pauliną Koziejowską.

KOMENTARZE
(144)
😂😂😂
miesiąc temu
Oho zbliża się koniec roku to i rankingi się pojawiły. A ranking na żenuę roku też będzie?
Malina
miesiąc temu
Fabijanski i Krolik mieli piękne kobiety które urodziły im dzieci i wymienili je na transy, bo Iza z Konarzewa tez jest mężczyzna, przyjrzycie się jaką ma grdykę na szyji i barki…
Tak myślę
miesiąc temu
Najgorsze to gdy facet zdradzi kobietę z facetem
Brak słów
miesiąc temu
Fabiański - poniżenie na maxa, facet z facetem brak słów
Madzia Buczek
miesiąc temu
Żeby dać sobie przeczyscic kominek przez Rafalale to trzeba już na prawdę .... ... ................
Najnowsze komentarze (144)
Antek
miesiąc temu
Nie piszcie o mnie takich rzeczy bo tego nie zniese….
Olo
miesiąc temu
Towar przechodzony....wielokrotnie
Mezatka
miesiąc temu
Związki ludzi są nic nie warte. Zazdroszczę singlom
Klara
miesiąc temu
Krolik i Fabijanski to żenady roku. Absolutnie pobili wszelkie rekordy obciachu . Jeden i drugi Piotruś Pan , niedojrzali emocjonalnie chłopcy z narcystyczną osobowością . No i jeden poszedł z Rafalalą a tego internet mu nie zapomni 😏
Heteryk
miesiąc temu
Ogólnie twierdzi się, że tylko związki typu "gay" są niestabilne. Bzdura! Wszyscy są jednakowi. Tyle samo rozstań w związkach hetero. Hetero rozstania są nieraz bardziej skomplikowane, bo posiadają potomstwo. W związkach "gay" ten problem odpada.
Kaufman
miesiąc temu
Kupiłem golfa po Niemcu 6 letniego i szkop powiedzial cyt. Wasza gwardias ma 3 razy większy przebieg niż mój folks
Zzz
miesiąc temu
Co to za magiel, nie znam tych ludzi, bo skąd a wszystko publiczne kto z kim i jak długo. Jak można tak żyć.
ooo
miesiąc temu
Warnke - fajna rólka Carmen w Brokacie. Widzieliście?
loolo
miesiąc temu
Fabijański i Rafalal to największa żenada
pisanka
miesiąc temu
A SAM NASZ PAN PREZES TO NA PEWNO ŚWIECI PRZYKŁADEM I NIE BIJA ANI NIE ROZWODZI SIĘ ZE SWOJĄ ŻONĄ !!!!!!!!!!!!!1
Irek
miesiąc temu
Wieniawa i gardias to juz przetrzepane chyba przez wszystkim którym staje.Chyba muszą byc kiepskie
Piasek
miesiąc temu
Aleś Ty piękny Królik
GRT
miesiąc temu
Dno moralne.
Tess
miesiąc temu
Podwójne standardy. W przypadku Fabijanskiego obwinia się tylko jego za jego głupotę. W przypadku Antka jest pełno nienawistnych komentarzy w stosunku do Izy. Część wykupiła pewnie Opozda, razem z komentarzami „Joanna jest piękna” xD.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy kwestują z WOŚP: Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz, Ewa Chodakowska... (ZDJĘCIA)

Finał WOŚP, jak co roku, przyciągnął wiele znanych twarzy, w tym również Annę Lewandowską, która chwilę wcześniej gościła w "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się w studiu, uśmiechając się u boku Jurka Owsiaka.
9.

Maciej Kurzajewski kończy 50 lat! Najważniejsze momenty dziennikarza nie tylko z życia prywatnego (STARE ZDJĘCIA)

Maciej Kurzajewski od 30 lat pracuje w telewizji. Na swoim koncie ma między innymi prowadzenie programu "Gwiazdy tańczą na lodzie", chwilowy etat w TVN-ie, wywiad z Adamem Małyszem oraz nieudane małżeństwo z Pauliną Smaszcz.
8.

Oto NAJDROŻSZE AUKCJE w historii WOŚP: wyjazd z Omeną Mensah, hulajnoga Donalda Tuska i rakieta Igi Świątek (ZDJĘCIA)

W tym roku rekordy bije aukcja z rakietą Igi Świątek, bo jej wartość przekroczyła już 260 tysięcy złotych. Rekordzista kilka lat temu podczas licytacji zebrał ponad 740 tysięcy złotych. Pamiętacie, kto to taki?
7.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wrócili do "PnŚ": on z tortem, ona z OGROMNYM PIERŚCIONKIEM! Czy to już ten czas? (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ledwo co wrócili do Polski z Jordanii, a już musieli wystąpić w "Pytaniu na Śniadanie". Na serdecznym palcu dłoni Kasi dostrzec można było nową błyskotkę. Czyżby kolejny zaręczynowy od Maćka?
6.

Tegoroczne aukcje WOŚP: wianek Moniki Olejnik, występ w teledysku Viki Gabor i trening z Anną Lewandowską (ZDJĘCIA)

Do tej pory największym zainteresowaniem spośród aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy cieszą się rakieta od Igi Świątek oraz magiczny weekend w towarzystwie Omeny Mensah i Rafała Brzoski.
5.

Lara Gessler pałaszuje pączka w turkusowej piżamie (?) i różowym płaszczu (ZDJĘCIA)

Świeżo upieczona mama, Lara Gessler, została przyłapana, gdy smakowała pączka przed rodzinną restauracją. Celebrytka gimnastykowała się przed fotografem w osobliwej stylizacji. Zachęcająca reklama słodkości?
4.

Gwiazdy "M jak miłość" kiedyś i dziś. Pamiętacie, jak wyglądali 23 lata temu? (STARE ZDJĘCIA)

Na przestrzeni ostatnich lat wielu aktorów zrezygnowało w udziale w produkcji. W serialu nie zobaczymy już Małgorzaty Kożuchowskiej, Kacpra Kuszewskiego oraz Joanny Koroniewskiej. Jak dziś wyglądają osoby związane z serialem?
3.

Jessica Alves ZDUMIEWA urodą, nawiedzając londyńską premierę spektaklu (ZDJĘCIA)

Lubująca się we wszelkiej maści operacjach plastycznych Jessica Alves zawitała do swojej ukochanej Wielkiej Brytanii i od razu ruszyła na czerwony dywan. Widać, że jest w swoim żywiole?
2.

Michał Szpak w butach na zabójczych OBCASACH walczy z ponurą aurą (ZDJĘCIA)

Michał Szpak udowodnił, że niezależnie od warunków atmosferycznych, modą można bawić się każdego dnia. Wokalista zgrabnie hasał po kostce brukowej na kilkunastocentymetrowych obcasach.
1.

Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA)

Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" tłumnie przybyły na obchody 20-lecia serialu. Na jubileuszowej ściance nie zabrakło między innymi wystrojonej w elegancką suknię Sylwii Gliwy, Renaty Dancewicz i Grażyny Wolszczak. Kto wypadł najlepiej?