Trwa ładowanie...
Paww
|

Najgłośniejsze rozwody i rozstania gwiazd w 2022 roku (ZDJĘCIA)

144
Podziel się:
144
Podziel się:

Antek Królikowski i Joanna Opozda nie doczekali się nawet pierwszej rocznicy ślubu. Rozstaniu Sebastiana Fabijańskiego i Maffashion towarzyszył skandal obyczajowy, a Cichopki po 14 latach małżeństwa wzięły rozwód. Kto jeszcze wkroczy w nowy rok ze złamanym sercem?

1
 / 15
Najgłośniejsze rozwody i rozstania gwiazd w 2022 roku (ZDJĘCIA)
Najgłośniejsze rozwody i rozstania gwiazd w 2022 roku (ZDJĘCIA)
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku! (Licencjodawca)
0
0

Koniec roku to czas podsumowań. Wiele z polskich gwiazd do wigilijnego stołu nie zasiądzie jednak w takim samym składzie, jak jeszcze rok temu. Listę rozstań w mijającym otwiera Maciej Orłoś, który w styczniu ogłosił rozstanie z żoną, z którą był 26 lat.

Po rodzinnych przepychankach z teściem Antek Królikowski postanowił porzucić Joannę Opozdę, która kilka miesięcy po ich ślubie urodziła syna Vincenta. Rodzinna sielanka zakończyła się również u Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego.

Najbardziej zaskakującą wiadomością o rozstaniu była ta, która dotyczyła małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Po 14 latach para postanowiła wydać wspólne oświadczenie, które stało się początkiem spekulacji na temat powodu rozstania. W czasie kiedy tancerz przeżywał ciężkie chwile, którymi dzielił w social mediach i programach telewizyjnych, Kasia konsekwentnie milczała. Dopiero w dniu swoich urodzin ogłosiła, że związała się z kolegą z pracy, Maciejem Kujarzewskim.

2
 / 15
Maffashion i Sebastian Fabijański

W 2019 roku Maffashion i Sebastian Fabijański wodzili media za nos, publikując tajemnicze relacje ze wspólnych spotkań. Dociekliwi fani szybko jednak połączyli kropki, a bliską relację pary zdradziła charakterystyczna kurtka aktora. Po krótkim czasie influencerka ogłosiła, że jest w ciąży.

Pod koniec 2020 roku na świat przyszedł ich syn, Bastek. Sielanka nie trwała jednak za długo. Choć para kupiła wspólne mieszkanie, wkrótce potem już nie widzieli swojej przyszłości wspólnie. W rozstanie pary zamieszana była nawet Rafalala, z którą Fabijański zapowiadał tajemniczy projekt. Ich artystyczna wizja nigdy nie ujrzała światła dziennego, za to Sebastian w rozmowie z Pudelkiem opowiedział o przyczynach rozstania z blogerką.

3
 / 15
Shakira i Gerard Pique

Shakira i Gerard Pique przez lata uchodzili za świetnie dobraną i oddaną sobie parę. Piosenkarka i piłkarz nigdy nie zdecydowali się na wzięcie ślubu. Shakira tłumaczyła wspólną decyzję faktem, że małżeństwo bardzo ją przeraża i woli tkwić w statusie "dziewczyny".

Nie chcę, żeby widział we mnie swoją żonę, ale bardziej dziewczynę. To jest taki zakazany owoc, wolę go zachować i myśleć, że wszystko jest możliwe - mówiła w wywiadzie dla "Planet Weird Podcast".

Pomysł piosenkarki nie okazał się jednak przepisem na udany związek. Piłkarz kilka miesięcy temu został przyłapany w towarzystwie innej kobiety, której nie szczędził czułości. Na początku czerwca para publicznie potwierdziła rozstanie. Kolumbijka i jej młodszy o 10 lat ukochany wspólnie doczekała się dwójki pociech: 9-letniego Milana oraz 7-letniego Sashy. Obecnie piłkarz i celebrytka spotykają się na sali sądowej w sprawie opieki nad dziećmi.

4
 / 15
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się na planie filmu "Spirala". Podczas pracy nad produkcją pojawiło się uczucie, które ukrywali aż do premiery filmu. Po kilku miesiącach wzięli ślub, późnej doczekali się córki Helena. Problemy pojawiły się również w tym z pozoru idealnym związku. Aktorzy po tygodniach spekulacji potwierdzili ostatecznie, że nie są już razem. Oświadczenie pojawiło się chwilę po przybyciu celebrytów na tą samą celebrycką imprezę, podczas której nie chcieli wspólnie pozować do zdjęć.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności - napisali w wspólnym oświadczeniu.

Po krótkim czasie Stramowski zaczął być widywany z tajemniczą blondyką.

5
 / 15
Antoni Królikowski i Joanna Opozda

Choć para już wcześniej się rozstała, to po kilku miesiącach postanowili do siebie wrócić i wziąć ślub kościelny. Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie dotrwali nawet do pierwszej rocznicy ślubu. Burzliwe rozstanie działo się na oczach instagramowych obserwatorów. To właśnie tam obrzucali się wzajemnymi oświadczeniami dotyczącymi opieki nad synem, płaceniem alimentów czy nowej miłości Królikowskiego.

Aktor związał się z nową kobietą, która okazała się sąsiadką Opozdy.

6
 / 15
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Największym zaskoczeniem roku było rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Po 14 latach małżeństwa tancerz oraz prezenterka telewizyjna wydali oświadczenie, w którym potwierdzili rozpad związku oraz poprosili o uszanowanie ich prywatności. Krótko po tej informacji Hakiel pojawił się w programie "Miasto kobiet", w którym opowiedział o kulisach rozstania.

Ostatecznie dla dobra dzieci Hakiel wstrzymał się z komentowaniem rozpadu małżeństwa w social mediach i zaczął dbać o układanie swojego życia na nowo. Każde z nich znalazło szczęście u boku nowego partnera. Cichopek związała się z Maciejem Kurzajewskim , a Hakiel z Dominiką, która stroni od show biznesu.

7
 / 15
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki po blisko dwóch latach związku, wspólnych podróżach i kupnie psa, postanowili się rozstać. Młodzi celebryci zapewniają, że pozostali w przyjacielskich stosunkach. Mimo zerwania Nikodem pojawia się na koncertach byłej dziewczyny. Celebryci nie szczędzą sobie czułości na branżowych imprezach.

8
 / 15
Kim Kardashian i Pete Davidson

Jeszcze niedawno spekulowano, że Kim Kardashian i Pete Davidson mogą wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu. Młodszy o 13 lat muzyk chętnie występował w rodzinnym show celebrytki oraz mierzył się z groźbami ze strony byłego męża Kim, Kanye Westa. Pete Davidson opowiadał w wywiadach, że chce założyć rodzinę i postarać się o dziecko razem z celebrytką. Choć plany były poważne, to zweryfikowała je rzeczywistość. Znajomy z otoczenia pary przyznał, że sporym wyzwaniem okazały się ich napięte grafiki oraz fakt, że zasadzie tworzyli związek na odległość. Oboje zapewniają, że rozstali się w przyjacielskiej relacji.

9
 / 15
Filip Chajzer i Małgorzata Walczak

Filip Chajzer kilka lat temu związał się z dziennikarką, Małgorzatą Walczak. Para wiodła na pozór szczęśliwe życie i unikała wspólnych publicznych wyjść. Oboje także nie udzielali wspólnych wywiadów, strzegąc swojego życia prywatnego oraz ich syna, który przyszedł na świat w 2017 roku.

Sielanka zakończyła się po publikacji zdjęć dziennikarza, który obdarowywał pocałunkami inną kobietę. Kilka dni po ich ukazaniu się Walczak i Chajzer wydali oświadczenie, w którym poinformowali, że nie są już razem. Trzeba przyznać, że zawirowania w życiu prywatnym przełożyły się na publiczny wizerunek Chajzera - dziś trudno uznać go za tak kryształowego, jak wcześniej...

10
 / 15
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska poznali się na planie serialu "M jak miłość". Aktor znany z burzliwego życia uczuciowego zapewniał jednak, że dołoży wszelkich starań, aby pielęgnować relację z aktorką i "nic nie schrzanić". Mimo starań aktora parę łączą obecnie jedynie zobowiązania zawodowe. Na planie serialu starają się unikać, a na filmowych i teatralnych premierach nie wymieniają się nawet spojrzeniami.

11
 / 15
Jessica Mercedes i Kuba Karaś

Kilka miesięcy po tym, jak Jessica Mercedes i Kuba Karaś dali swojemu związkowi kolejną szansę, para ponownie postanowiła się rozstać. Poprzedni kryzys pojawił się podczas wspólnej podróży pary do Los Angeles. Wówczas do rozstania doszło z inicjatywy Karasia.

Ciężkie chwile dla relacji Jess w rozmowie z Pudelkiem skwitowała jedynie życzeniami wytrwałości dla innych związków. Para dała sobie jeszcze jedną szansę, ale wkróce potem postanowili rozstać się już ostatecznie. Zdecydowali się na taki krok ze względu na różnice w życiowych celach i planach na najbliższą przyszłość.

12
 / 15
Kacper Błoński i Julia Kostera

Kacper Błoński i Julia Kostera po dwóch latach związku postanowili wydać oświadczenie, w którym zasmucili fanów informacją o rozstaniu. Jedni z najpopularniejszych inluencerów w sieci tworzyli duet, który dzięki swoim zasięgom angażowany był w rozmaite kampanie reklamowe. Julia wystąpiła również w teledysku Kacpra do piosenki "Crusher".

W oświadczeniu dla fanów Błoński napisał, że prawdziwe życie to nie Instagram i nie wszystko jest idealne. Dodał, że między nimi od dawna nie układało się najlepiej, a rozstanie było wspólną decyzją.

13
 / 15
Jason Momoa i Lisa Bonet

Jason Momoa i Lisa Bonet po 16 latach związku postanowili pójść własnymi drogami. Jeszcze przed wzięciem ślubu doczekali się dwójki dzieci: córki imieniem Lola Iolani Momoa oraz syna nazwanego Nakoa-Wolf Manakauapo Namakaeha Momoa. Powodem rozstania okazała się panująca na świecie niestabilna sytuacja, która negatywnie odbiła się na ich małżeństwie. Aktorzy opublikowali wspólne i poruszające oświadczenie w social mediach.

Czuliśmy ucisk i zmiany w tych niestabilnych czasach... Nadchodzi rewolucja, a nasza rodzina nie jest w niej wyjątkiem. W tym wypadku chcieliśmy podzielić się rodzinnymi wieściami, że nasze drogi w małżeństwie się rozeszły. Nie podajemy tej informacji, ponieważ jest warta opublikowania, ale dlatego, że idziemy przez życie z godnością i uczciwością. Nasza miłość idzie dalej, rozwija się. Uwalniamy siebie nawzajem, żeby być sobą i uczyć się, kim chcemy zostać. Uczymy nasze dzieci, jakie są możliwości. Niech miłość zwycięży.

14
 / 15
Dorota Gardias

Dorota Gardias ma na swoim koncie kilka nieudanych związków m.in. z pilotem Konradem Skórą, producentem Piotrem Bukowieckim, któremu urodziła córkę Hanię, oraz podcasterem - Żurnalistą. Przez kilka miesięcy spotykała się z Dariuszem Pachutem, jednak i ten związek nie przetrwał. Choć oboje mieli wspólne pasje i planowali założyć wspólny biznes, to pogodynka postanowiła skupić się na córce i odsunąć na bok życie miłosne.

15
 / 15
Maciej Orłoś

Maciej Orłoś 2022 rok zaczął od rozstania z żoną. Po 26 latach małżeństwa z Joanną Twardowską postanowił zacząć życie od nowa. Para od wielu miesięcy nie mieszkała już razem. Dziennikarz nie chciał publicznie odnosić się do powodów rozstania. Bliscy znajomi twierdzili, że dla małżeństwa to była ciężka, ale wspólna decyzja. Orłoś zaledwie po kilku miesiącach związał się z młodszą o 22 lata Pauliną Koziejowską.

KOMENTARZE
(144)
😂😂😂
rok temu
Oho zbliża się koniec roku to i rankingi się pojawiły. A ranking na żenuę roku też będzie?
Malina
rok temu
Fabijanski i Krolik mieli piękne kobiety które urodziły im dzieci i wymienili je na transy, bo Iza z Konarzewa tez jest mężczyzna, przyjrzycie się jaką ma grdykę na szyji i barki…
Tak myślę
rok temu
Najgorsze to gdy facet zdradzi kobietę z facetem
Brak słów
rok temu
Fabiański - poniżenie na maxa, facet z facetem brak słów
Madzia Buczek
rok temu
Żeby dać sobie przeczyscic kominek przez Rafalale to trzeba już na prawdę .... ... ................
Najnowsze komentarze (144)
j23
rok temu
a kto wymienił na duzo starszą ale bogatą i mądrą babeczkę?
Antek
rok temu
Nie piszcie o mnie takich rzeczy bo tego nie zniese….
Olo
rok temu
Towar przechodzony....wielokrotnie
Mezatka
rok temu
Związki ludzi są nic nie warte. Zazdroszczę singlom
Klara
rok temu
Krolik i Fabijanski to żenady roku. Absolutnie pobili wszelkie rekordy obciachu . Jeden i drugi Piotruś Pan , niedojrzali emocjonalnie chłopcy z narcystyczną osobowością . No i jeden poszedł z Rafalalą a tego internet mu nie zapomni 😏
Heteryk
rok temu
Ogólnie twierdzi się, że tylko związki typu "gay" są niestabilne. Bzdura! Wszyscy są jednakowi. Tyle samo rozstań w związkach hetero. Hetero rozstania są nieraz bardziej skomplikowane, bo posiadają potomstwo. W związkach "gay" ten problem odpada.
Kaufman
rok temu
Kupiłem golfa po Niemcu 6 letniego i szkop powiedzial cyt. Wasza gwardias ma 3 razy większy przebieg niż mój folks
Zzz
rok temu
Co to za magiel, nie znam tych ludzi, bo skąd a wszystko publiczne kto z kim i jak długo. Jak można tak żyć.
ooo
rok temu
Warnke - fajna rólka Carmen w Brokacie. Widzieliście?
loolo
rok temu
Fabijański i Rafalal to największa żenada
pisanka
rok temu
A SAM NASZ PAN PREZES TO NA PEWNO ŚWIECI PRZYKŁADEM I NIE BIJA ANI NIE ROZWODZI SIĘ ZE SWOJĄ ŻONĄ !!!!!!!!!!!!!1
Piasek
rok temu
Aleś Ty piękny Królik
GRT
rok temu
Dno moralne.
Tess
rok temu
Podwójne standardy. W przypadku Fabijanskiego obwinia się tylko jego za jego głupotę. W przypadku Antka jest pełno nienawistnych komentarzy w stosunku do Izy. Część wykupiła pewnie Opozda, razem z komentarzami „Joanna jest piękna” xD.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

RZADKI WIDOK: Iga Świątek pokazała prywatne kadry z Rzymu (ZDJĘCIA)

Iga Świątek po wygranym turnieju WTA w Rzymie w końcu znalazła czas, aby się zrelaksować i zwiedzić malowniczą stolicę Włoch. Tenisistka pokazała się z zupełnie innej strony, internauci byli poruszeni jej postawą.
9.

Jarosław Kaczyński wyznał, że z okazji komunii otrzymał APARAT FOTOGRAFICZNY! Co dostali inni politycy? (WIDEO)

Na TikToku pojawiło się nagranie, na którym politycy wspominają czasy, gdy szli do Pierwszej Komunii Świętej. Zapytano ich, czy widzieli na oczy otrzymane w dniu przyjęcia sakramentu pieniądze. Niektórzy wyjątkowo się otworzyli.
8.

Tak zmieniał się Krzysztof Rutkowski. Słynny detektyw bez licencji nie zawsze miał "kwadratową" fryzurę (ZDJĘCIA)

Na przestrzeni około trzech dekad funkcjonowania w mediach Krzysztof Rutkowski przeszedł sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak zmieniał się 64-letni celebryta. Imponująca przemiana?
7.

Agata Duda w czerni towarzyszy mężowi podczas pogrzebu Jacka Zielińskiego (ZDJĘCIA)

Andrzej i Agata Dudowie wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych Jacka Zielińskiego. Pierwsza dama postawiła na dostosowaną do sytuacji stylizację. Kobieta z klasą?
6.

TYLKO NA PUDELKU: Tomasz Jacyków o komunijnej stylizacji Joanny Opozdy: "Do KLUBU NOCNEGO". Co sądzi o innych? (ZDJĘCIA)

Przedstawicielki polskiego show-biznesu potrafią uczynić spektakularne wydarzenie z nawet najzwyklejszego przyjęcia komunijnego. Redakcja Pudelka zwróciła się z prośbą do Tomasza Jacykowa o wyrażenie opinii na temat stylizacji cieszących się największym zainteresowaniem czytelników.
5.

Oni rządzą polskim internetem! Poznajcie nominowanych w kategorii Tiktoker/ka roku w plebiscycie Pudelka (ZDJĘCIA)

Wielkimi krokami zbliża się druga edycja Pudelek Pink Party. Poza celebracją naszych 18. urodzin, podczas imprezy poznamy laureatów ogłoszonego kilka tygodni temu plebiscytu. Zobaczcie, kto ma szansę na zgarnięcie statuetki w kategorii Tiktoker/ka roku.
4.

87-letnia Krystyna Loska sfotografowana przez paparazzi podczas samochodowej wyprawy po zakupy (ZDJĘCIA)

Krystyna Loska udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ostatnio paparazzi wypatrzyli 87-latkę, gdy ta wyruszyła na zakupy swoją toyotą.
3.

Rozanielona Katy Perry świętuje koniec kolejnego sezonu "American Idol" w towarzystwie Orlando Blooma. Ładna para? (ZDJĘCIA)

Za nami wielki finał programu "American Idol". Tuż po zakończeniu prac nad programem gwiazdy muzycznego show wybrały się do restauracji na after party. Fotoreporterzy wypatrzyli Katy Perry, której towarzyszył Orlando Bloom.
2.

Rosie Huntington-Whiteley i jej ŚCIŚNIĘTY BIUST brylują na czerwonym dywanie w Cannes. Udana kreacja? (ZDJĘCIA)

Rosie Huntington-Whiteleyn uchodzi za jedną z najpopularniejszych modelek na świecie. Gwiazda próbuje swoich sił również w aktorstwie, a ostatnio pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes. Obok jej kreacji nie można było przejść obojętnie.
1.

Jennifer Lopez i Ben Affleck "przyłapani" podczas rodzinnego wypadu do kina! Plotki o kryzysie ucichną? (ZDJĘCIA)

Paparazzi "przyłapali" Jennifer Lopez i Bena Afflecka w Los Angeles. Niedzielne popołudnie upłynęło im pod znakiem rodzinnego wypadu do kina. Na miejscu pojawiła się również Jennifer Garner. Spekulacje o kryzysie w związku pójdą w zapomnienie?