Trwa ładowanie...
Przejdź na
Emzy
|

Pudelek nominowany w plebiscycie SERCE DLA ZWIERZĄT 2020. To ostatnie dni na oddawanie głosów!

59
Podziel się:

Nasza redakcja została wyróżniona w 17. edycji konkursu organizowanego przez portal Psy.pl. Tylko do 31 października możecie zdecydować, komu przypadnie ten zaszczytny tytuł.

Pudelek nominowany w plebiscycie SERCE DLA ZWIERZĄT 2020. To ostatnie dni na oddawanie głosów!
Pudelek nominowany w plebiscycie "Serce dla zwierząt" (pixabay.com)

Pudelek kojarzony jest przede wszystkim z kąśliwymi komentarzami, wywoływaniem głośnych skandali i obnażaniem prawdy o polskim show biznesie - i nic w tym dziwnego.

Nie samymi ploteczkami człowiek jednak żyje i czasem trzeba zabrać głos w naprawdę istotnych sprawach. Taką sprawą jest dla nas los polskich psów i poprawa warunków, w jakich przychodzi im żyć. Nazwa portalu w końcu zobowiązuje.

W ciągu ostatnich miesięcy, za pomocą organizowanych przez nas akcji Kundelek Tygodnia, Poznaj Mojego Psa i szukania domów dla czworonogów z Radys, staraliśmy się z całych sił, aby życie choćby jednego psiaka odmienić na lepsze.

Zobacz także: Byliśmy w schronisku w Radysach! "To był koszmar zwierząt"

Tym bardziej jest to dla nas zaszczyt, że portal Psy.pl postanowił wyróżnić naszą redakcję w plebiscycie Serce dla Zwierząt 2020, nominując nas do zdobycia głównego odznaczenia. Naturalnie, że chcielibyśmy wygrać (swoje głosy możecie oddawać TUTAJ do 31 października), jednak sam fakt, że dostrzegacie nasze starania, jest dla nas szalenie ważny.

Nominacja dla portalu Pudelek.pl jest wyjątkowa. Zawsze zwracamy uwagę na tych, którzy swoją popularność i możliwość dotarcia do milionów ludzi wykorzystują dla dobra zwierząt. Promują odpowiedzialne postawy, szukają domów bezdomniakom, organizują zbiórki pieniędzy, piętnują złe zachowania wobec psów czy kotów. Redakcja Pudelka to zespół osób, którym los zwierzaków nie jest obojętny. Którym zależy na tym, by ich czytelnicy, podobnie jak oni, stali się wrażliwi za krzywdę czworonogów - napisał o nas portal Psy.pl w uzasadnieniu nominacji.

Nie każdy psiak miał to szczęście, aby trafić w ręce kochających właścicieli, a jak przyszło nam się niestety dowiedzieć na przykładzie mordowni w Radysach, wielu ludzi nadal nie wykształciło w sobie empatii do naszych braci mniejszych. Dlatego tak ważne jest, aby te sprawy nadal były nagłaśniane - w tej kwestii zawsze będziecie mogli na nas liczyć!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za nominację i prosić Was o oddawanie głosów na naszą redakcję! Mamy nadzieję, że razem uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie naszych ukochanych czworonogów.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(59)
anka
2 lata temu
Sorry, ale wrzucenie około pięciu postów o schronisku na tyle lat działalności to trochę za mało, żeby otrzymywać takie tytuły, jestem w ogóle przeciwna tej nominacji, nie rozumiem tego
Gosc
2 lata temu
Za malo robicie dla zwierzat
gosc
2 lata temu
Pudelek najlepiej przekłamuje rzeczywistosc
buahahaha
2 lata temu
Raz na miesiąc, a może i rzadziej, pojawia się jakiś post o zwierzakach i nagle nominacja?
Fiona
2 lata temu
Ahahahahaha, za co? Chyba za to, że pdz wam zapłaciło za wpisy z pieniędzy ze zbiórki. A przecież te pieniądze miały iść na psy.
Najnowsze komentarze (59)
Nona
2 lata temu
Każdy uratowany piesek się liczy. Brawo! !
Ania
2 lata temu
Pieski mają takie smutne oczy 😭
Oleńka
2 lata temu
Chciałam skomentować ale widzę, że taka wojna w komentarzach, że rety! Anyway - brawo Pudelek!
Agh
2 lata temu
Każda próba pomocy zwierzętom powinna zostać doceniona. Czy ma na celu ocieplenie wizerunku czy jest szczera, ważne, że jest i oby tak dalej!
VVV
2 lata temu
Poprawa losu zwierząt to również kwestie związane z leczeniem. Obecnie weterynarz który nie ma studiów specjalistycznych chorób psów i kotów ma prawo leczyć choroby psów i kotów i zdaniem Izby Weterynaryjnej ma prawo nie informować o tym że nie ma studiów specjalistycznych chorób psów i kotów. Książeczka zdrowia psa nie jest zdaniem izby dokumentem medycznym i dokumentacja którą posiada lecznica może zawierać więcej informacji o leczeniu niż to co wpisuje weterynarz do książeczki co rodzi problem tego typu że w sytuacji dochodzenia roszczeń może on dopisywać sobie różne rzeczy i nie możemy przy pomocy książeczki wykazać że nic takiego nie było. Weterynarz ma też prawo nie podbijać się pieczątką i podpisywać w książeczce gdyż zdaniem Izby jest to tylko dobra praktyka a nie obowiązek. Dodatkowo weterynarz ma prawo wymyślać specjalizacje które zgodnie z obowiązującymi studiami nie istnieją i odsyłać do takiego nieistniejącego specjalisty. Weterynarz ma obowiązek się dokształcać ale nie ma obowiązku nigdzie zgłaszać tego, wobec czego tak na prawdę może się wcale nie dokształcać. Oprócz tego za dokształcanie się uważa się np. prenumeratę czasopisma które można sobie kupić i cisnąć w kąt a w razie zarzutu braku dokształcania się pokazać rachunek za zakup prenumeraty czasopisma, to czy ktoś czytał czasopismo i przyswoił z niego wiedzę nie jest w żaden sposób weryfikowane. Izba weterynaryjna ma prawo pozostawić bez rozpatrzenia anonimową skargę na np. masowe wprowadzanie potencjalnych klientów w błąd przez weterynarzy którzy na swojej stronie Internetowej umieszczają informacje o tym że są specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i umieszczają zdjęcia i rysunki chorób psów i kotów przez co każdy myśli że idzie do kogoś kto jest specjalistą od chorób psów i kotów, przy czym w rzeczywistości ma specjalizację higienizacji zwierząt rzeźnych co świadomie zataja aby nie odstraszyć klientów ( patrz np. Liderwet Słomniki). Pytam się co robią te wszystkie organizacje w sprawie zabezpieczenia zwierząt przed padaniem ofiarą niedouczonych lekarzy cwaniaków?
pudel
2 lata temu
To chyba jakiś żart
andrew
2 lata temu
oby jak najwiecej ludzi zyskalo swiadomosc i pomagalo zwierzakom
Ghana
2 lata temu
Na pudelku nie ma postów o zwierzętach, za to codziennie o denerwującej Rozenek. Nie warto na was głosować.
Ett
2 lata temu
Jeśli leży wam na sercu dobro zwierzaków, to przede wszystkim zacznijcie od zmiany określania opiekuna zwierząt mianem WLASCICIELA. Zwierzę to nie niewolnik, nie ma właściciela, ma OPIEKUNA, który się o niego troszczy dlatego, że chce, a nie dlatego, że zwierzak to jego własność. Od takich małych rzeczy zmienia się sposób myślenia ludzi o zwierzętach, pamiętajcie o tym i nie używajcie więcej takich wyrazów w tekstach.
🌀🌀🌀🌀🌀
2 lata temu
Jakby zapewnili miwikt i opierunek to jadę tam i dbam o psiaki serce się kraje u płakałam się widząc wideo tymbardziej że wczoraj na moich rękach odeszła nasza suczka, musieliśmy ją uspic😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪
hqhs
2 lata temu
Zagłosowane ale na pewno nie na pudla. Nie wiem czemu w ogole jesteście w tym randkingu
Lisa
2 lata temu
Zdecydowanie za, mało robicie dla zwierząt. Już nie wspomnę o tym jak pokazujecie wypatroszone ryby na zdjęciach autorstwa Blanki. Ryby, to nie zwierzęta?
Ggg
2 lata temu
Nikt nie pojal tego szyderstwa. To portal dla zwierzat, o zwierzetach, publikowany przez zwierzeta. Pod oslona libertynskich hasel i poprawnosci politycznej sa tu publikowane pseudoetyczne i falszywie moralnie bluzgi dzielace ludzi i wzmagajace nienawisc miedzy nimi. W erze wolnosci slowa pietnujace niezalezne myslenie. Szczytem hipokryzji jest tu wzywanie o niehejtowanie prowokujac do tego. Wstyd tak sie sprzedawac za marne grosze pracownicy psiego portalu.
Tak jest
2 lata temu
Pudel nie tylko kasuje komentarze, ale manipuluje też łapkami. Nagle pojawia się przy jakimś komentarzu kilkadziesiąt, a nawet kilkaset na plus, lub odwrotnie, kilkadziesiąt łapek w dół, albo ubywa tych w górę. Kochani Redaktorzy.! Nie dziwi mnie, że pracujecie w Pudlu, a nie w innych renomowanych czasopismach.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie