Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Rolnik szuka żony". Kandydatki wybierano na podstawie sprawności w LEPIENIU PIEROGÓW I SPRZĄTANIU: "Wszystko mogę robić, prać, myć podłogi..."

99
Podziel się:

W najnowszym odcinku flagowego formatu TVP "Rolnik szuka żony" tytułowi rolnicy podjęli decyzję, które z osób zabiegających o ich względy zamieszkają na kilka tygodni w ich domach. Atmosfera się zagęszcza?

"Rolnik szuka żony". Kandydatki wybierano na podstawie sprawności w LEPIENIU PIEROGÓW I SPRZĄTANIU: "Wszystko mogę robić, prać, myć podłogi..."
"Rolnik szuka żony" - rolnicy wybrali swoje kandydatki (fot. Facebook, @rolnikszukazony)

Emitowany obecnie 8. sezon programu Rolnik szuka żony powoli nabiera rumieńców. W najnowszym odcinku rolnicy wreszcie musieli podjąć decyzję o tym, kto trafi pod dachy ich domów. W pierwszym etapie każdy z bohaterów wyselekcjonował po pięć kandydatek, lub kandydatów, którzy następnie poddani zostali serii prób.

Wybranki pana Krzysztofa, aby zdobyć jego względy, musiały ścigać się w lepieniu pierogów. Mężczyzna początkowo jedynie obserwował trącącą seksizmem konkurencję. W końcu został jednak przyzwany do porządku przez energiczną panią Janeczkę, która zaprzęgła go do obierania cebuli. To też właśnie ona uporała się z zadaniem najszybciej. Pozostałe kandydatki poczuły się zagrożone. Jak się okazuje - niepotrzebnie. Nawet pyszne pierogi z mięsem nie zdołały zjednać sympatii Krzysztofa, który trzecie miejsce wolał zarezerwować dla Swietłany, z którą rozmawiał do tej pory jedynie za pośrednictwem internetu.

Zobacz także: Marta Manowska: "Rolnicy mają wielkie przywiązanie do rodziny, imponuje mi to"

Kandydaci pani Elżbiety mieli dla odmiany postawione zadanie zbudowania potężnych donic. W przeciwieństwie do rolnika Krzysztofa Ela natychmiast wzięła się do pomocy. Spośród wszystkich panów najbardziej waleczny okazał się Marek, którego starania zostały ostatecznie nagrodzone zaproszeniem do rezydencji Eli. Rolniczka nie ukrywa, że mężczyzna wpadł jej w oko. Nazwała go nawet "ciachem".

Jako że pasją rolnika Stanisława jest lotnictwo, jego potencjalne partnerki otrzymały polecenia malowania modeli samolotów. Jedna z pań próbowała namalować na zabawce serce, które Stanisław wziął jednak omyłkowo za paprykę. Dwudziestoparolatek do żadnej z kandydatek nie zapałał szczególną sympatią.

Na razie serce bije w normalnym rytmie. Czy to się zmieni? Zobaczymy. Poznajemy się dalej - wyrzekł przed kamerami bez choćby cienia entuzjazmu.

Absztyfikanci pięknej "królowej pieczarek" Kamili mieli za zadanie zbudować roślinną aranżację, a dokładniej las w słoiku. Wszyscy panowie walczyli do utraty tchu. Jeden z nich wykazał się nawet zainteresowaniem w temacie "technologii pieczarki", czym wyraźnie zaimponował młodej rolniczce.

Najweselej bawiła się jednak bez dwóch zdań ekipa 23-letniego Kamila. Chłopak zrobił swoim ulubienicom mały quiz. Wśród pełnej puli znalazły się m.in. pytania o maszyny rolnicze i ulubione etapy sprzątania domu. Odpowiedzi niektórych dziewcząt były, delikatnie mówiąc, uwłaczające godności. Najbardziej zdesperowana zdawała się być 21-letnia Iza. Dziewczyna zapewniała, że "wszystko może robić, prać, myć podłogi, naczynia, wszystko". Zapytana o to, dlaczego to ona właśnie jest najodpowiedniejszą kandydatką do roli dziewczyny rolnika, stwierdziła, że jej największym atutem jest to, że "już na tym etapie w życiu umie zadbać o porządek w domu". Jej ofertę przebiła jednak Joanna, która zaoferowała Kamilowi "wspólne rozwijanie zamiłowania do bydła", czym ewidentnie zapewniła sobie awans do kolejnego odcinka.

Jak myślicie, którzy uczestnicy mają największe szanse na zbudowanie trwałych relacji po programie?

Zobacz także: PUDELEK PODCAST! Kto nie rozmawia z Pudelkiem oraz wylewna Wieniawa i fetysz Barona
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(99)
Kobieta
8 miesięcy temu
Prać, sprzątać, gotować...... Dlaczego te kobiety tak się poniżają????☹️☹️☹️
Balcerek
8 miesięcy temu
Nie wiadomo co gorsze, te ich cnoty niewieście na afiszu, byle zdobyć chłopa, czy te nabotoksowane paszcze i silikony wciśnięte w za małe bikini, czyli wszystko na pokaz na tvnach i polsatach
Miki
8 miesięcy temu
Jak kobiety mogą tak się poniżać i zgłaszać do tego programu?
Tak w skrócie
8 miesięcy temu
A mnie tak szkoda tych dziewczyn od Kamila. One wszystkie mają ogromne parcie na miłość, na bycie kochaną i kochać. Smutno mi się zrobiło oglądając jego kandydatki. Mam wrażenie, że dziewczyny są jednym wielkim kompleksem. Gdzie byli rodzice, gdzie był ojciec aby dowartościować swoją córkę, aby nauczyć ja bycia pewną i silna kobietą...Tutaj nie chodzi o wygląd, to jest naprawdę drugorzędna a może i jeszcze dalsza sprawa. Rodzice kochajcie swoje dzieci!
Goś
8 miesięcy temu
Jakoś staro wyglądają te kobietki ,niby 50 a jak babiny .
Najnowsze komentarze (99)
Toja
7 miesięcy temu
Bogusia i Krzysiu są razem. Na koniec listopada biorą ślub.
Emeryt
7 miesięcy temu
Jak widzę te 50-tki w szortach słabo mi się robi....
Gość
7 miesięcy temu
Najbardziej sympatyczny jest Kamil i dziewczyny które wybrał
Wanda
7 miesięcy temu
Trzeba przetestować ewentualne partnerki. :) Mnie mąż też pytał czy lubię sprzątać i czy gotuje. Gotować bardzo lubię, ale odkurzać nie. Ale to nie jest problemem mam w domu irobota i braavę, także pomocnicy sprzątają za mnie.
Magda
8 miesięcy temu
Na 5 dni, a nie na kilka tygodni!
Akswomarbaawe...
8 miesięcy temu
Czas pokaże czy to jest dobre dla nich samych.
Elan
8 miesięcy temu
Pieczarka ma dziwny głos
Anna
8 miesięcy temu
Niedowartościowane feministki hejtuja normalne, zdrowo myślące kobiety.
Magda
8 miesięcy temu
Mi się podoba ta pani w czarnej sukience, od Krzysztofa. Sympatyczna, ma coś szczerego w oczach.
Magda
8 miesięcy temu
Ja mam taką obserwację. Na fotkach w listach wszystkie dziewczyny były bardzo piękne . W realu prezentowały się inaczej ....
rysiek
8 miesięcy temu
"W końcu został jednak przyzwany do porządku przez energiczną panią Janeczkę, .." I tak powinno być. Janka górą!
Obserwator
8 miesięcy temu
On szuka partnerki czy kucharki i sprzątaczki? One same z siebie robią kuru domowe.
korekta tytuł...
8 miesięcy temu
Rolnik szuka służacej.
Prawda
8 miesięcy temu
Program jak program Muszą jakieś zadania wymyślać Wiadomo ze tu nie chodzi o to która najlepiej gotuje Wybierze tą która najbardziej mu się podoba i z która się dogaduje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie