Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Sylwia Wysocka OSKARŻA partnera o ZEPCHNIĘCIE ZE SCHODÓW!

103
Podziel się:

Znana z "Plebanii" Sylwia Wysocka złożyła na policji zawiadomienie o uszkodzeniu ciała i kradzieży. Sprawcą miał być partner aktorki.

Sylwia Wysocka OSKARŻA partnera o ZEPCHNIĘCIE ZE SCHODÓW!
Sylwia Wysocka OSKARŻA PARTNERA (East News)
bEISiHNN

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o brutalnym pobiciu Sylwii Wysockiej. Aktorka znana z serialu Plebania trafiła do warszawskiego szpitala, na temat okoliczności tragicznego zdarzenia nie było jednak zbyt wiele wiadomo.

Jak ustaliła PAP, 25 kwietnia Sylwia Wysocka około godziny 13:40 zgłosiła pobicie przez partnera i na miejsce zdarzenia wezwała policję. Gdy funkcjonariusze dotarli do poszkodowanej, ta wyznała, że spadła ze schodów, ponieważ popchnął ją partner.

bEISiHNP

Mężczyzna miał natomiast zapewniać policję, że to Wysocka się na niego rzuciła, następnie potknęła się i spadła ze schodów. Funkcjonariusze założyli tzw. Niebieską Kartę. Wówczas też okazało się, że zarówno Sylwia Wysocka, jak i jej partner mieli już założoną Niebieską Kartę, która została zamknięta jesienią ubiegłego roku.

Według ustaleń PAP, Wysocka złożyła zawiadomienie 6 maja, dzień później uzupełniające zeznania. Aktorka zgłosiła kradzież telefonu oraz spowodowanie uszczerbku na zdrowiu.

Sprawa została zarejestrowana w prokuraturze. Prokurator oceni zgromadzony materiał i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu - poinformowała PAP prok. Katarzyna Skrzeczkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

bEISiHNV
bEISiHOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(103)
Mena
5 miesięcy temu
Kobieta na złamana rękę i kręgosłup a chłop jak zwykle się wykreca. Pewnie sama się ze schodów rzuciła. Nie chroni się kobiet w Polsce przed przemocą domowa. Pamiętam jak sąsiadka się ukrywała u nas w domu jak byłam mała. Jej mąż po pijaku złamał jej rękę a policja po spisaniu zeznań wypuściła go do domu. Polska.
Prawda
5 miesięcy temu
Szok, co się dzieje z tymi facetami, kto tych szmac**zy wychowuje, kobiety, przestańcie tkwić w toksycznych związkach, raz podniósł rękę, zostaw go, dzieci to widzą i później biorą z tego przykład
Emi
5 miesięcy temu
o matko, masakra. Mam nadzieję, że znajdzie sprawiedliwość, a sprawca trafi za kratki. I przy okazji da TO DO MYSLENIA DAMSKIM BOKSEROM..
bEISiHOr
Gość
5 miesięcy temu
Skoro obydwoje mieli kiedyś niebieską kartę, to znaczy, że związek jest przemocowy. Musieli się nawzajem nieźle traktować... Gdyby wtedy jedno z nich odeszło, teraz ona nie byłaby połamana. Po co tkwić w związku, w którym pojawiła się przemoc?
Bea
5 miesięcy temu
No pan pójdzie siedzieć.Co najmniej 2lata
Najnowsze komentarze (103)
sąsiadka
4 miesiące temu
Ludzie nie hejtujcie tak zawistnie jak nic nie wiecie. Byli , ja byłam pewna , że małżeństwem od ponad trzydziestu paru lat. Jestem ich sąsiadką od 30 lat i p.Sylwia mieszkała w tym domu cały czas, nigdzie się nie wyprowadzała , a p. Włodek b. dużo podróżował i nieczęsto można go było zobaczyć.
Turbo M
5 miesięcy temu
Pewnie partner działa we strajku kobiet - to są ich metody
przyjaciółka
5 miesięcy temu
Mira skąd ty masz takie wiadomości ? Znam Zbigniewa Ładysza z pewnością lepiej niż ty i partnerem p. Sylwii nigdy nie był. Oni od lat się przyjaźnią. Nigdy nie byli parą.
mira
5 miesięcy temu
Już tyle powiedziała na temat pobicia, to może wyjawi kto jest tym oprawcą. Bo jej ostatnim partnerem jest {był ? } Zbigniew Ładysz {syn Bernarda Ładysza } i mogą paść na niego podejrzenia.
Ewa
5 miesięcy temu
Szczerze współczuję zwłaszcza tych durnych komentarzy. Mam nadzieję , że Pani Sylwia tego nie czyta. Zdrowia życzę.
jjj
5 miesięcy temu
czy takie kobiety naprawdę nie wiedzą z kim mieszkają? w jakim celu biorą niebieską kartę?
Jestem babcią
5 miesięcy temu
Jak byłam mała to swoim ciałem zasłaniałam matkę, bo bałam się, że ojciec ją zabije.Nocą uciekaliśmy z domu i tułaliśmy się aż mu przyjdzie. Rodzina nie pomogła nam (ani may, ani ojca choć się domyślali), sąsiedzi mówili, że do małżeństwa nie wolno się wtrącać. Znikąd ratunku. Traumę i lęki mam do dzisiaj.Ojciec już nie żyje, a do mamy mam żal
Franek
5 miesięcy temu
Bo to zła kobieta była
bEISiHOj
gość
5 miesięcy temu
którego partnera, bo z byłym nir była jaż ponoc od 2 lat
Sąsiadka
5 miesięcy temu
Sylwia Wysocka NIGDY !!! nie miała założonej Niebieskiej Karty, tylko jej partner. Pudlu czytaj ze zrozumieniem doniesienia Prokuratury !!! Dlaczego tak krzywdzicie tę kobietę.
Luśka
5 miesięcy temu
Włoska miłość, jak nie bije, to znaczy, że nie kocha
Ufo
5 miesięcy temu
To przecież pani nasza Basia lekarka z Tulczyna
Nina
5 miesięcy temu
Zepchnięcie ze schodów i takie obrażenia? No proszę.....
syrena
5 miesięcy temu
czego tam szukała skoro rozstali się, a przed rozstaniem była przemoc, zdrada i awantury???? może lubi takie klimaty bo innego wytłumaczenia nie mam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEISiHPc
bEISiHPd
bEISiHPe
bEISiHPf
bEISiHPg
bEISiHOL