Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Paulinie Młynarskiej nie podoba się, że Tomasz Kammel cytuje jej ojca: "Byle drań też śpiewa "Róbmy swoje!"

76
Podziel się

Paulinie Młynarskiej wyraźnie nie spodobał się fakt, że tekstami piosenek jej ojca zaczął posługiwać się pupilek ekipy z Woronicza - Tomasz Kammel. "On może draniem nie jest, ale jego szefuńcio to inna sprawa" - burzy się publicystka.

Paulinie Młynarskiej nie podoba się, że Tomasz Kammel cytuje jej ojca: "Byle drań też śpiewa "Róbmy swoje!"
Paulina Młynarska upomina Tomasza Kammela (fot. AKPA)
bDHZNhKJ

Przez 12 lat Tomasz Kammel uchodził za bliskiego współpracownika i serdecznego przyjaciela Marzeny Rogalskiej, z którą tworzył słynny, telewizyjny duet "Rogammel" w Pytaniu na śniadanie. Sytuacja ta zmieniła się niestety diametralnie na przestrzeni zaledwie kilku dni. Po odejściu Rogalskiej z programu pozostały na placu boju prowadzący nie raczył nawet pożegnać jej na Instagramie, nie mówiąc już o miłym słowie wypowiedzianym na temat partnerki na antenie.

Fani Marzeny Rogalskiej to jednak nie jedyna grupa, której Tomaszowi Kammelowi udało się w ostatnim czasie narazić. Naczelny orędownik Telewizji Polskiej podpadł także rodzinie Młynarskich, gdy w jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych powołał się na twórczość śp. Wojciecha Młynarskiego.

bDHZNhKL
Zobacz także: Młoda gwardia w TVP zastępuje dotychczasowe gwiazdy

Spotkanie po latach. Co w sercu, to na języku. Joanna Jędrzejczyk się nie szczypie. Co nas łączy? Wspólny program i Wojciech Młynarski, a dokładnie jego piosenka "Róbmy swoje" - napisał pod zdjęciem z polską mistrzynią mieszanych sztuk walki.

Prędko zorientował się jednak, że Młynarscy nie należą do fanów jego pracodawcy. Edytował więc post i usunął z niego wzmiankę o panie Wojciechu. Szczegół ten nie umknął uwadze córce zmarłego artysty - Paulinie Młynarskiej.

bDHZNhKR

Trzeba uważać kiedy się "Młynarza" cytuje. Bo tata przewidział coś na każdą okazję. "Róbmy swoje" posiada suplement, zresztą napisany w 1995 roku. Oto on: "Minęły lata, proszę Pań, I chmurzy lico moje, że dziś wczorajszy byle drań też śpiewa "Róbmy swoje!". I w mądrych ludziach przygasł duch, choć ciągle im tłumaczę, że gdy to samo śpiewa dwóch, to nie to samo znaczy!" - komentuje zajście zamieszkała w Grecji publicystka.

Aby uniknąć zbędnej kontrowersji, Paulina Młynarska doprecyzowała, kto jej zdaniem na miano "drania" zasłużył, a kto nie. Nie zmienia to jednak faktu, że wydźwięk wpisu Kammelowi do gustu raczej nie przypadnie.

Nie, nie uważam T.K. za drania. Ale jego szefuńcio to już inna sprawa - czytamy na profilu Pauliny.

bDHZNhKS

Może następnym razem Tomek sięgnie za cytat z Zenka Martyniuka? Tak na wszelki wypadek, żeby nie rozzłościć przełożonych...

bDHZNhKT
bDHZNhLm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(76)
pola
2 dni temu
miała tylu mężów a ciągle nazwisko tatusia gdyby nie znane nazwisko nikt by o niej nie słyszał
Wiosna
2 dni temu
ta gdyby nie sławne nazwisko ojca,byłaby nikim. Zero po podstawówce.
Jarosław K.
2 dni temu
Za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze lud się podli, obłudny typ
bDHZNhLn
Nn1
2 dni temu
Facet ma rację. Robi swoje i nie wchodzi w politykę. A celebryci to tak z miłości dogadują. Masakra.
lol
2 dni temu
dzizys... współczuje mu. super jest w tym gronie "celebrytów" ... co nagonka masakra xD
Rty
2 dni temu
On doszedl do wszystkiego sam a paulina nie miala zdolności i szkoły ale tatusiek byl znany
prawda
2 dni temu
Za czym cokolwiek Pani powie proszę przypomnieć sobie jaką była Pani CÓRKĄ W. Młynarskiego? Myślę, że można by dożo "zobaczyć" i to złych rzeczy. Pani wyjazd .... Pani "wojaże" za młodu - NIE przyniósł Ojcu chluby na pewno!!! Na początek proponuję posprzątać nagrobek Pana Wojciecha - bo robią to obcy ludzie.
kamil
2 dni temu
dajcie chłopu spokój, to jest jego źródło dochodu, ma nie pracować , bo ktoś tak chce? Sami zrezygnujcie z pracy
Zniesmaczona
2 dni temu
Już przestańcie ziać nienawiścią! "Pupilek ekipy Woronicza"- wstydź się pudlu. A może po prostu pracujący człowiek jak każdy z nas? Co za różnica czy pracuje w Tvp Tvn czy Polsacie? Ważne, że świetnie wykonuje swoją pracę. Zastanówcie się, bo to już się robi chore...
Edi
2 dni temu
Mlynarskie obie nieźle walniete.
Kanadyjka
2 dni temu
Boze ;czy tu wypowiada sie nowa elita Polski? Pani Mlynarska ma racje!
Gosc
2 dni temu
Panie Tomaszu, głowa do góry i róbmy swoje.
jacksparrow
3 dni temu
nie jest? Młynarska ma kurzą pamięć, a miliony wypompowane z banku na pseudo szkolenia??
bDHZNhLf
Gdy jnbnu
3 dni temu
Tak jakby pracować dla TVN nie było wstydem tam to dopiero jest manipulacja! WSZYSTKIE stacje prześcigają się w klamstwach
...
Następna strona
bDHZNhLH