Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|
aktualizacja

Wniebowzięta Maja Rutkowski zachwyca się pomysłem męża na UNIEWAŻNIENIE ślubu: "Czuję się jak zakochana nastolatka"

135
Podziel się

Celebrytka zdradziła nam też, gdzie chciałaby wyznać Krzysztofowi miłość przed obliczem Boga. Trzymacie za nich kciuki?

Wniebowzięta Maja Rutkowski zachwyca się pomysłem męża na UNIEWAŻNIENIE ślubu: "Czuję się jak zakochana nastolatka"
Maja Rutkowski i Krzysztof Rutkowski (fot. East News)
bEiAvuUR

W trakcie swojej wieloletniej kariery Krzysztof Rutkowski zdążył już przyzwyczaić nas do nagłych zwrotów akcji i niemożliwych do przewidzenia rewelacji. Niemniej jednak w ostatni poniedziałek po raz kolejny udało mu się nas zaskoczyć, tym razem za pomocą deklaracji chęci wywalczenia unieważnienia ślubu kościelnego. Na szczęście detektyw nie ma zamiaru już rozstawać się z Mają, którą wziął za żonę ledwie pół roku temu. Wręcz przeciwnie. Zamknięcie sprawy z przeszłości miałoby zezwolić słynnemu posiadaczowi foremnej fryzury do ponownego wzięcia ślubu ze swoją wybranką. Tym razem przed ołtarzem.

Pudelek skontaktował się z Mają, aby dowiedzieć się, co sama panna młoda sądzi o ambitnych planach małżonka. Uzyskanie unieważnienia ślubu kościelnego to bowiem nie kaszka z mleczkiem. Pani detektyw nie przejmuje się jednak takimi szczegółami i już upolowała perfekcyjne miejsce na ceremonię.

bEiAvuUT

Z planami i organizacją poczekam, kiedy Krzysztof spełni wszystkie formalności oraz otrzyma dokument potwierdzający unieważnienie ślubu kościelnego, który miał miejsce na początku lat 80-tych, kiedy miał 23 lata. Najważniejszy będzie dla nas sam sakrament i nie myślałam jeszcze nad przyjęciem, ale na ten moment mogę zdradzić miejsce ślubu. Będzie to zapewne Bazylika w Niepokalanowie. Po ślubie, wraz z moimi rodzicami, pojedziemy na grób rodziców Krzysztofa, który jest nieopodal. To takie moje małe marzenie. Już jesteśmy po rozmowach z proboszczem parafii w Niepokalanowie - zdradza w rozmowie z Pudelkiem.

Zobacz także: Maja Pilch ze sztucznym uśmiechem promuje swoją książkę

Zdaniem Mai prawdziwą sztuką jest trwać ze swoją drugą połówką na dobre i na złe. Jej przychodzi to jednak z wyjątkową wręcz łatwością, ponieważ każdego dnia zakochuje się w Krzysztofie coraz bardziej.

bEiAvuUZ

To nie problem się zauroczyć, zakochać, ale wyczynem jest w tej miłości trwać na dobre i złe z tą drugą osobą, wspierać ją pomimo różnych przeciwnościom losu i życia. Prawdziwa miłość to wielokrotne zakochiwanie się w tej samej osobie. Każdego dnia wydaje mi się, że nie mogę kochać swojego męża jeszcze bardziej, a przychodzi poranek i kocham go każdego dnia coraz mocniej - informuje.

Rutkowski pokusiła się także o przyrównanie swej miłości do Krzysztofa do "pięknej rośliny", którą razem z Krzysztofem "pielęgnują" w "najlepszych warunkach atmosferycznych".

Czuję się jak zakochana nastolatka i po ośmiu latach naszego związku czuję, iż wyhodowaliśmy razem piękną roślinę, o którą dbamy, pielęgnujemy ją każdego dnia. Z wielką niecierpliwością czekamy na jej piękne kwiaty, a następnie na jej słodkie i soczyste owoce dojrzewające w pięknym słońcu i najlepszych warunkach atmosferycznych, jakie można sobie wymarzyć - wyjawiła Maja.

bEiAvuVa

Dodatkowo okazuje się, że prywatna pani detektyw jest nie tylko pasjonatką botaniki, ale też liznęła w swoim życiu odrobinę łaciny.

Bez miłości i wiary człowiek nie znaczy nic, a ten, który kocha i jest kochany, może przenosić góry. Si vis amari ama. Kochaj sam, abyś był kochany. Kiedyś ten napis wytatuowałam sobie na plecach, dziś mam go głęboko w sercu. Czuję wielką siłę do życia i intensywnego działania dzięki wsparciu moich teściów, którzy czuwają nad nami - zapewnia w rozmowie z naszą redakcją.

Zbyt piękne, żeby było prawdziwe?

bEiAvuVb
bEiAvuVu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(135)
Aniołek
rok temu
Do każdego kto to przeczyta: JESTEŚ CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM :)
Lola
rok temu
Ja nie rozumiem jak dorośli ludzie moga z siebie takie posmiewisko robic. Już chyba Bieber dojrzalszy emocjonalnie jest...
Biedna Maja
rok temu
I ślubuję Ci miłość , wierność małżeńską dopóki nie skończą się Twoje pieniądze
bEiAvuVv
Popi
rok temu
Krzysztof ukradkiem chyba w lecie, podlał tę roślinę domestosem
Ehh
rok temu
Ślubu w kościele się nie unieważnia, tylko stwierdza jego nieważność. To różnica. Robi się dochodzenie, że ta przysięga była, można powiedzieć złożona fałszywie.
Najnowsze komentarze (135)
Gość
rok temu
Znowu ten patafian z kwadratowym łbem?
judasz
rok temu
Można tak siebie poniżać jak ta para ?
gosc
rok temu
ciekawe czy dostanie heh
Gosc
rok temu
Fryzura przerosła chłopa
Liza
rok temu
Ale on jest oblesny !
Liza
rok temu
Ale on jest oblesny !
gosc
rok temu
co to za remiza? te kostiumy tez im nie pomoga
Hej
rok temu
Do ślubu pójdzie jako dziewica a po ślubie niepokalane poczęcie nastąpi...takie cuda
bEiAvuVn
Kcsgu
rok temu
NIE MA UNIEWAZNIENIA ZWIAZKU SAKRAMENTALNEGO, CO BÓG ZLACZYL CZLOWIEK NIECH NIE ROZDZIELA!!!!!
hju
rok temu
Magda Żuk... i okoliczności zaręczyn tej parki w TV. Pamiętamy.
Adam
rok temu
Jak można codziennie patrzeć na faceta który ma bocianie gniazdo na głowie. Przecież ze śmiechu można paść widząc tą czuprynę no chyba że jak jest na akcji i wystawia głowę za rogu to go fryz chroni bo do głowy daleko
Alvaro
rok temu
Gdyby nie był medialną personą i zarabiał najniższą krajową to nawet patykiem by go nie tknęła. No ale kasa i blask fleszy robi swoje...
gość
rok temu
Czt pan niemłody i niemoralny będzie "brał ślub" w SZPILKACH, by spojrzeć w ioczęta swej niepopkalanej?
Wwrrty
rok temu
Siano zamiast włosów,słoma zamiast zarostu.Modnie ubrany strach na wróble.
...
Następna strona
bEiAvuVP