Archiwum z dnia 2023.09.04
- 05:00 Horoskop dzienny na poniedziałek - 4 września
- 06:00 Internautka do Katarzyny Skrzyneckiej: "Czemu zrobiła sobie pani USTA?". Aktorka ODPOWIEDZIAŁA
- 06:30 Internauta kazał Piasecznemu "PRZEPROSIĆ POLAKÓW". Wszystko przez Rafała Brzozowskiego. Andrzej już ZAREAGOWAŁ (FOTO)
- 07:00 Michał Rachoń jest gwiazdą TVP Info. NIE UWIERZYCIE czym zajmował się w przeszłości!
- 07:17 Kolejny sukces Natalii Janoszek: ZNOWU stała się obiektem żartów kabareciarzy. Oberwał też Jarosław Kaczyński: "Tak się robi w tym kraju"
- 08:55 Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor polecieli do Toskanii: "PONAWIAMY śluby małżeńskie". Sukienka aktorki skradła całe show (FOTO)
- 09:41 "Fanka" do Sebastiana Fabijańskiego: "Po to kończyłeś szkołę aktorską, żeby dawać się tak PONIEWIERAĆ?!". Doczekała się odpowiedzi (FOTO)
- 10:16 Kreacja Anny Lewandowskiej z gali amfAR w Wenecji nie spodobała się internautom: "Gustu i klasy NIE KUPI"
- 10:34 Murcix i Matter ROZSTALI SIĘ. Youtuberka wydała oświadczenie: "Dajcie nam to przeżyć na swój sposób" (FOTO)
- 10:50 TYLKO NA PUDELKU: Izabela Janachowska zdradza, czy zagłosuje w wyborach i gorzko przyznaje: "Nie czuję pozytywnych wiatrów"
- 11:35 Kilka dni przed ślubem hotel kazał dopłacić im KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH, powołując się na inflację. Sprawa trafiła do sądu
- 12:26 Paweł Małaszyński opublikował NIEPOKOJĄCY wpis na Instagramie: "Jeszcze tylko jeden, głęboki oddech" (FOTO)
- 12:39 Oto życie prywatne Kamila Grabary: sportowe sukcesy świętuje z narzeczoną. Wcześniej spotykał się z córką Kingi Rusin (ZDJĘCIA)
- 12:58 Internauci zniesmaczeni "zabawnym" filmem Klaudii Halejcio, w którym udaje, że KOPIE DZIECKO: "ŚREDNIO ŚMIESZNE". Tak się broni (WIDEO)
- 13:21 Córka Ewy Wachowicz wystąpiła w telewizji, ale nie zamierza iść w ślady mamy. Czym zajmuje się 23-letnia Ola? "Ma swój własny, normalny świat"
- 14:03 NOWA DRAMA w "Top Model". Model chce pozwać Dawida Wolińskiego!
- 14:22 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mieli wyznaczoną ROZPRAWĘ ROZWODOWĄ. W ostatniej chwili została ODWOŁANA
- 14:41 TYLKO NA PUDELKU: Wiemy, ile Sebastian Fabijański zarabia na JEDNEJ walce w oktagonie! Przed nim jeszcze trzecia...
- 15:10 Dorota Zawadzka wyniosła się z NAMIOTU i wprowadziła do nowego domu. Pokazała swoje gniazdko: "Budżet mamy NA CZERWONO" (ZDJĘCIA)
- 16:08 Paulina Smaszcz wydała OŚWIADCZENIE w sprawie sporu z Izabelą Janachowską: "Mam prawo ją pozwać"
- 17:10 Zdjęcia do "M jak miłość" PRZERWANE. Znamy powód
- 17:35 70 tysięcy uwięzionych na festiwalu Burning Man. Jest już JEDNA OFIARA. Natalia Siwiec była na miejscu. Zabrała głos
- 18:03 Nowy komentator w "Szkle kontaktowym". Wiadomo kto, zajmie miejsce Krzysztofa Daukszewicza
- 18:10 Maffashion relacjonuje pierwszy dzień Bastka w przedszkolu: "ŁZY SZCZĘŚCIA, jestem w szoku" (ZDJĘCIA)
- 18:40 Katarzyna Zielińska świętuje z ukochanym 10. rocznicę ślubu. Fani zgodni: "Mąż wygląda JAK PREZYDENT DUDA" (FOTO)
- 19:30 Janusz Kowalski atakuje Ralpha Kaminskiego. Prezydent Opola odpowiada: "Tu ceni się dobrą muzykę, a nie majteczki w kropeczki"
- 20:00 Spółka Kuby Wojewódzkiego i Janusza Palikota ma 177 MILIONÓW ZŁOTYCH zadłużenia!
- 20:30 Monika Richardson znowu zmieniła fryzurę. Nie ma już fioletowych włosów. Udana zmiana? (FOTO)
- 21:30 Wyluzowana Renne Zellweger spaceruje z psem po parku w Los Angeles bez grama makijażu (ZDJĘCIA)
- 21:45 Ciężarna Kourtney Kardashian opuszcza szpital w towarzystwie Travisa. Muzyk wcześniej przerwał trasę koncertową z powodów rodzinnych (ZDJĘCIA)
- 22:45 Hanna Lis w poruszających słowach wspomina zmarłych rodziców i publikuje archiwalne zdjęcia. "Kochajcie się, ile wlezie" (FOTO)
- 23:10 Paweł Deląg dowiedział się o ślubie syna TRZY DNI PRZED CEREMONIĄ. "Sytuacja była szczególna"