Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Harvey Weinstein ma KORONAWIRUSA?!

133
Podziel się:

Amerykański portal podaje, że producent uzyskał pozytywny wynik testu na zakażenie wirusem COVID-19. Weinstein, skazany w zeszłym tygodniu na karę 23 pozbawienia wolności, przebywa obecnie w izolacji.

Harvey Weinstein ma KORONAWIRUSA?!
(East News)
bESwWlNN

Z dnia na dzień rośnie liczba zarażonych koronawirusem. COVID-19 nie oszczędza również znanych i bogatych. Wśród osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność wirusa, znajdują się między innymi Tom Hanks, Olga Kurylenko, a nawet książę Monako.

Zobacz także: Korwin Piotrowska: "Angelinie Jolie było wstyd powiedzieć o Weinsteinie"
bESwWlNP

Jak donosi portal Page Six, ofiarą pandemii padł także Harvey Weinstein. Producent, który 11 marca usłyszał wyrok 23 lat pozbawienia wolności, od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że 68-latek, zaledwie kilka godzin po skazaniu go przez sąd w Nowym Jorku na karę więzienia, trafił do szpitala. Jak informuje źródło portalu, Weinstein został poddany testowi na koronawirusa, który okazał się pozytywny.

Weinstein przebywa obecnie w izolacji w więzieniu Wende Correctional Facility w stanie Nowy Jork. Departament więziennictwa, powołując się na prawo ochrony prywatności, nie zdecydował się oficjalnie potwierdzić tych doniesień, jednak ujawnił, że w tym samym zakładzie potwierdzono dwa przypadki zarażenia koronawirusem u więźniów.

bESwWlNV
bESwWlOq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(133)
Moniuszko
2 lata temu
„Dobro” wraca panie dziadek
Moniuszko
2 lata temu
Ma za swoje , nie wywinie się
Lawrence
2 lata temu
Zauważcie że afera z Weisteinem wypłynęła i kariera Jennifer Lawrence się zatrzymała :) W niczym od tego czasu nie zagrała (x-men dark phoenix i czerwona jaskółka już wtedy były w produkcji). Teraz producenci i reżyserzy nie chcą jej zatrudniać, bo wszyscy dobrze wiedzą, że ona dostawała role za seks. Ci porządni jej nie chcą, bo jest masa innych zdolniejszych aktorek, a ci co by chętnie skorzystali z usług pani Jennifer, teraz boją się jej zatrudnić. Każdy w Hollywood obecnie boi się oskarżeń i podejrzeń o rozdawanie ról za seks. Jeśli jakiś producent by ją wziął do swojego filmu, to z automatu byłby podejrzany o układziki z panną Lawrence :) Więc ona postanowiła zniknąć na chwilę z mediów i wyjść za mąż. Żeby oddalić podejrzenia że może z kimś sypiać za role. Bo przecież teraz ma męża i jest wierna tylko jemu ;) Ale jedno jej trzeba przyznać - jest lojalna i go nie oskarżała o molestowanie. Był układ z korzyścią dla obu stron. A te jej fotki, które wyciekły wyglądały jak "profesjonalne" portfolio dla panów producentów i innych wpływowych "wujków" w Hollywood
bESwWlOr
Przypadek?!
2 lata temu
Gdzie jest Emma Stone,ktora mu dziekowala odbierajac Oscara za "La la Land"?! Jennifer Lawrence tez cos nie gra ostatnio.
zmianynaziemi
2 lata temu
Benjamin Fulford - znany specjalista od wszelkich spisków i ukrytych działań elit - na swoim blogu informuje o rzekomym raporcie, który przyszedł z CIA. Mają się w nim znajdować sensacyjne informacje związane między innymi z obecną pandemią.Mówi on między innymi o tym, że premierowi Kanady Justinowi Trudeau został doręczony akt oskarżenia przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali poinstruowani, aby mówić społeczeństwu o tym, że Trudeau i jego żona zarazili się koronawirusem i przez jakiś czas nie będą opuszczali swoich domów. Tom Hanks miał zostać aresztowany za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii ponieważ nie chce wracać do USA. Kolejnymi aresztowanymi celebrytami mają być Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcję koronawirusa. Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte ponieważ ponad 80 urzędnikom Watykanu doręczono akty oskarżenia dotyczące przestępstw finansowych, pedofilii, handlu dziećmi i wykorzystywania seksualnego. Zjednoczone Emiraty Arabskie zakończyły masowe aresztowania własnej rodziny królewskiej i jej asystentów.Król Hollywood” Harvey Weinstein zgodził się na umowę w zamian za zeznania przeciwko setkom hollywoodzkich celebrytów za ich udział w handlu narkotykami, pedofilii i handlu dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał wyrok tylko 23 lata więzienia. W zamian, dostarczył zeznań przeciwko niektórym z największych i najbardziej wpływowych nazwisk. Na liście osób, które „wsypał” mają być: książę Andrzej z Wielkiej Brytanii, były prezydent Bill Clinton, były wiceprezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah Winfrey, Ellen Degeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, John Podesta i inni związani z aferą „Pizzagate”. Jeffrey Epstein podobno również poszedł na ugodę w zamian za swoje zeznania i upozorował własne samobójstwo w więzieniu. Raport ma również zawierać informacje o tym, że opracowany w laboratorium SARS-CoV-2, jest przykrywką dla obowiązkowego programu szczepień. Teraz jest to największa tajna operacja amerykańskiego wywiadu, jaką świat kiedykolwiek widział. W międzyczasie ma dojść do aresztowania 158 000 najbardziej nikczemnych i skorumpowanych polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym takich ludzi, jak George Soros. Fulford od dawna informuje o różnych zakulisowych rozgrywkach na najwyższych szczeblach władzy. Trudno nawet zweryfikować jego opinie i źródła, bo po prostu media głównego nurtu w ogóle tych tematów nie poruszają. Trzeba też dodać, że Fulford jako dziennikarz miał okazję przeprowadzić wywiad z samym Davidem Rockefellerem seniorem. Wywiadów z takimi ludźmi nie przeprowadza się ot tak. Jakkolwiek więc dziwacznie to wszystko brzmi, może jednak jest w tym choć trochę prawdy?
Najnowsze komentarze (133)
asdf
2 lata temu
Karma to su^&&ka
sprawiedliwy
2 lata temu
To nawet spada na swinie ,a moze to swnska grypa a nie ten corona wirus w jego przypadku?
Werka
2 lata temu
Zamknąć go w osobnej celi na końcu korytarz i w czym problem ???
me no
2 lata temu
Zdrówka życzymy - twoje aktoreczki. Byłybyśmy nikim, gdybyśmy nie przeszły przez twoje łóżko.
Aqq
2 lata temu
Nie tylko jemu kandydatki na gwiazdki właziły do łóżka.
CNNNC
2 lata temu
Jest odrazajacy . Te jego symulowanie choroby jest szczegolnie odpychajace . Niedawno jeszcze bezkarny . Jagiello o takim powiedzialby pod Grunwaldem .-,, Oto jest ten , ktory jeszcze dzis rano mienil sie ponad wszystkimi bogami ,,
Mloda
2 lata temu
Each W izolacj jest to kukiel go nie zapiecze
Kasandra
2 lata temu
Amerykanie, a zwłaszcza ich National Security Agency, urządzą nas wszystkich. W zasadzie już urządzili. Ludzkość się nie pozbiera.
bESwWlOj
irek
2 lata temu
Mosad i tak go stamtąd wyciągnie ...
produkcja
2 lata temu
A czego on jest producentem, jeśli nie gwiazd? Za co Esterka dawała mu d..., jeśli nie za to, żeby gwiazdę zrobił i z niej? Zrobił, więc z umowy się wywiązał.
Karol
2 lata temu
Polańskiego, fikuśnego reżyserka nie mogą zamknać od wielu lat za ciężkie przestępstwo o podobnej naturze 9ale na 13-latce!), a tu panienki sobie przypomnialy, że do hoteli z tym u chadzały.... posadzony za politykę, nie za "natarczywe upodobania".
Hbv
2 lata temu
Przestańcie wymyślać, że mu to pomoże. Jest skazany na 23 lata, czyli resztę życia, co z tego, że będzie chorować miesiąc. Sorry miesiąc, nawet dwa, a 23 lata?
Żóławski
2 lata temu
Przecież nasza rodzima Esterka vel Weronisia Rosatka ssała mu p@łe aż furczało..
gość
2 lata temu
Hłe hłe. Karma.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESwWlPc
bESwWlPd
bESwWlPe
bESwWlPf
bESwWlPg
bESwWlOL