Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|
aktualizacja

Harvey Weinstein ma KORONAWIRUSA?!

133
Podziel się

Amerykański portal podaje, że producent uzyskał pozytywny wynik testu na zakażenie wirusem COVID-19. Weinstein, skazany w zeszłym tygodniu na karę 23 pozbawienia wolności, przebywa obecnie w izolacji.

Harvey Weinstein ma KORONAWIRUSA?!
(East News)
bDyXGxat

Z dnia na dzień rośnie liczba zarażonych koronawirusem. COVID-19 nie oszczędza również znanych i bogatych. Wśród osób, które uzyskały pozytywny wynik testu na obecność wirusa, znajdują się między innymi Tom Hanks, Olga Kurylenko, a nawet książę Monako.

Zobacz także: Korwin Piotrowska: "Angelinie Jolie było wstyd powiedzieć o Weinsteinie"
bDyXGxav

Jak donosi portal Page Six, ofiarą pandemii padł także Harvey Weinstein. Producent, który 11 marca usłyszał wyrok 23 lat pozbawienia wolności, od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że 68-latek, zaledwie kilka godzin po skazaniu go przez sąd w Nowym Jorku na karę więzienia, trafił do szpitala. Jak informuje źródło portalu, Weinstein został poddany testowi na koronawirusa, który okazał się pozytywny.

Weinstein przebywa obecnie w izolacji w więzieniu Wende Correctional Facility w stanie Nowy Jork. Departament więziennictwa, powołując się na prawo ochrony prywatności, nie zdecydował się oficjalnie potwierdzić tych doniesień, jednak ujawnił, że w tym samym zakładzie potwierdzono dwa przypadki zarażenia koronawirusem u więźniów.

bDyXGxaB
bDyXGxaW
KOMENTARZE
(133)
Moniuszko
10 miesięcy temu
„Dobro” wraca panie dziadek
Moniuszko
10 miesięcy temu
Ma za swoje , nie wywinie się
Lawrence
10 miesięcy temu
Zauważcie że afera z Weisteinem wypłynęła i kariera Jennifer Lawrence się zatrzymała :) W niczym od tego czasu nie zagrała (x-men dark phoenix i czerwona jaskółka już wtedy były w produkcji). Teraz producenci i reżyserzy nie chcą jej zatrudniać, bo wszyscy dobrze wiedzą, że ona dostawała role za seks. Ci porządni jej nie chcą, bo jest masa innych zdolniejszych aktorek, a ci co by chętnie skorzystali z usług pani Jennifer, teraz boją się jej zatrudnić. Każdy w Hollywood obecnie boi się oskarżeń i podejrzeń o rozdawanie ról za seks. Jeśli jakiś producent by ją wziął do swojego filmu, to z automatu byłby podejrzany o układziki z panną Lawrence :) Więc ona postanowiła zniknąć na chwilę z mediów i wyjść za mąż. Żeby oddalić podejrzenia że może z kimś sypiać za role. Bo przecież teraz ma męża i jest wierna tylko jemu ;) Ale jedno jej trzeba przyznać - jest lojalna i go nie oskarżała o molestowanie. Był układ z korzyścią dla obu stron. A te jej fotki, które wyciekły wyglądały jak "profesjonalne" portfolio dla panów producentów i innych wpływowych "wujków" w Hollywood
bDyXGxaX
Przypadek?!
10 miesięcy temu
Gdzie jest Emma Stone,ktora mu dziekowala odbierajac Oscara za "La la Land"?! Jennifer Lawrence tez cos nie gra ostatnio.
zmianynaziemi
10 miesięcy temu
Benjamin Fulford - znany specjalista od wszelkich spisków i ukrytych działań elit - na swoim blogu informuje o rzekomym raporcie, który przyszedł z CIA. Mają się w nim znajdować sensacyjne informacje związane między innymi z obecną pandemią.Mówi on między innymi o tym, że premierowi Kanady Justinowi Trudeau został doręczony akt oskarżenia przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali poinstruowani, aby mówić społeczeństwu o tym, że Trudeau i jego żona zarazili się koronawirusem i przez jakiś czas nie będą opuszczali swoich domów. Tom Hanks miał zostać aresztowany za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii ponieważ nie chce wracać do USA. Kolejnymi aresztowanymi celebrytami mają być Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcję koronawirusa. Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte ponieważ ponad 80 urzędnikom Watykanu doręczono akty oskarżenia dotyczące przestępstw finansowych, pedofilii, handlu dziećmi i wykorzystywania seksualnego. Zjednoczone Emiraty Arabskie zakończyły masowe aresztowania własnej rodziny królewskiej i jej asystentów.Król Hollywood” Harvey Weinstein zgodził się na umowę w zamian za zeznania przeciwko setkom hollywoodzkich celebrytów za ich udział w handlu narkotykami, pedofilii i handlu dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał wyrok tylko 23 lata więzienia. W zamian, dostarczył zeznań przeciwko niektórym z największych i najbardziej wpływowych nazwisk. Na liście osób, które „wsypał” mają być: książę Andrzej z Wielkiej Brytanii, były prezydent Bill Clinton, były wiceprezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah Winfrey, Ellen Degeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, John Podesta i inni związani z aferą „Pizzagate”. Jeffrey Epstein podobno również poszedł na ugodę w zamian za swoje zeznania i upozorował własne samobójstwo w więzieniu. Raport ma również zawierać informacje o tym, że opracowany w laboratorium SARS-CoV-2, jest przykrywką dla obowiązkowego programu szczepień. Teraz jest to największa tajna operacja amerykańskiego wywiadu, jaką świat kiedykolwiek widział. W międzyczasie ma dojść do aresztowania 158 000 najbardziej nikczemnych i skorumpowanych polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym takich ludzi, jak George Soros. Fulford od dawna informuje o różnych zakulisowych rozgrywkach na najwyższych szczeblach władzy. Trudno nawet zweryfikować jego opinie i źródła, bo po prostu media głównego nurtu w ogóle tych tematów nie poruszają. Trzeba też dodać, że Fulford jako dziennikarz miał okazję przeprowadzić wywiad z samym Davidem Rockefellerem seniorem. Wywiadów z takimi ludźmi nie przeprowadza się ot tak. Jakkolwiek więc dziwacznie to wszystko brzmi, może jednak jest w tym choć trochę prawdy?
Najnowsze komentarze (133)
asdf
10 miesięcy temu
Karma to su^&&ka
sprawiedliwy
10 miesięcy temu
To nawet spada na swinie ,a moze to swnska grypa a nie ten corona wirus w jego przypadku?
Werka
10 miesięcy temu
Zamknąć go w osobnej celi na końcu korytarz i w czym problem ???
me no
10 miesięcy temu
Zdrówka życzymy - twoje aktoreczki. Byłybyśmy nikim, gdybyśmy nie przeszły przez twoje łóżko.
Aqq
10 miesięcy temu
Nie tylko jemu kandydatki na gwiazdki właziły do łóżka.
CNNNC
10 miesięcy temu
Jest odrazajacy . Te jego symulowanie choroby jest szczegolnie odpychajace . Niedawno jeszcze bezkarny . Jagiello o takim powiedzialby pod Grunwaldem .-,, Oto jest ten , ktory jeszcze dzis rano mienil sie ponad wszystkimi bogami ,,
Mloda
10 miesięcy temu
Each W izolacj jest to kukiel go nie zapiecze
Kasandra
10 miesięcy temu
Amerykanie, a zwłaszcza ich National Security Agency, urządzą nas wszystkich. W zasadzie już urządzili. Ludzkość się nie pozbiera.
bDyXGxaP
irek
10 miesięcy temu
Mosad i tak go stamtąd wyciągnie ...
produkcja
10 miesięcy temu
A czego on jest producentem, jeśli nie gwiazd? Za co Esterka dawała mu d..., jeśli nie za to, żeby gwiazdę zrobił i z niej? Zrobił, więc z umowy się wywiązał.
Karol
10 miesięcy temu
Polańskiego, fikuśnego reżyserka nie mogą zamknać od wielu lat za ciężkie przestępstwo o podobnej naturze 9ale na 13-latce!), a tu panienki sobie przypomnialy, że do hoteli z tym u chadzały.... posadzony za politykę, nie za "natarczywe upodobania".
Hbv
10 miesięcy temu
Przestańcie wymyślać, że mu to pomoże. Jest skazany na 23 lata, czyli resztę życia, co z tego, że będzie chorować miesiąc. Sorry miesiąc, nawet dwa, a 23 lata?
Żóławski
10 miesięcy temu
Przecież nasza rodzima Esterka vel Weronisia Rosatka ssała mu p@łe aż furczało..
gość
10 miesięcy temu
Hłe hłe. Karma.
...
Następna strona
bDyXGxbr