Dymek
|
aktualizacja

Katarzyna Warnke prawi o koronawirusie i przekonuje: "Zrobienie większych zakupów to nie panika, jak niektórzy z pogardą ogłaszają!"

261
Podziel się

Ma rację?

Katarzyna Warnke prawi o koronawirusie i przekonuje: "Zrobienie większych zakupów to nie panika, jak niektórzy z pogardą ogłaszają!"
Katarzyna Warnke (East News, East News)

Koronawirus to obecnie temat numer jeden. Szalejąca na świecie, ale i w Polsce pandemia budzi coraz większy niepokój. Liczba zakażonych wirusem osób staje rośnie. W kraju odnotowano dwa przypadki śmiertelne.

W piątek rząd poinformował o wprowadzeniu w Polsce stanu zagrożenia epidemicznego i przywróceniu granic.

O zachowanie spokoju apelują rządzący, ale i osoby publiczne. Gwiazdy licznie włączyły się do akcji #zostajewdomu, by zachęcić fanów do pozostania na czas "kwarantanny społeczeństwa" w domach i zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych.

Polacy jednak w obawie przed brakiem żywności czy produktów pierwszej potrzeby postanowili wyruszyć do supermakretów, by zrobić zapasy. Z półek w ekspresowym tempie znikają makarony, ryż czy papier toaletowy. Jedni fakt ten wyśmiewają, jak na przykład Viola Kołakowska, drudzy zaś podchodzą do tego tematu z powagą. Do tej drugiej grupy zalicza się Katarzyna Warnke, która również pokusiła się o wpis na temat koronawirusa.

Na instagramowym profilu opublikowała zdjęcie ze spaceru, które opatrzyła obszernym wpisem o szalejącej w kraju pandemii, odnosząc się bezpośrednio do paniki, o której obecnie tak wiele się mówi. Bowiem zdaniem Warnke, "zrobienie większych zakupów to wcale nie panika, tylko rozsądek".

Oto ja na spacerze kilka dni temu witająca wiosnę. I chciałam Wam powiedzieć, że w byciu mamą kocham spacery z moją spacerówką najbardziej. To wspólne bycie w ciszy, odzyskiwanie równowagi i przestrzeń, którą moja Spacerówka, jak się okazało, kocha najbardziej. Chcę jeszcze dodać, że zrobienie większych zakupów i pozostanie w domu w najbliższym czasie to nie panika, jak niektórzy z pogardą i wyższością ogłaszają, tylko rozsądek i myślenie społecznie zaangażowane. Bo chodzi o to, żeby jak najmniej osób zachorowało, a nie tylko, żebym JA był/była OK - zauważa Warnke.

Dobrze mówi?

KOMENTARZE
(261)
Kat
3 tyg. temu
Pewnie ,że ma. Ja mam zapasy od 2 tygodni przygotowane. Teraz spokojnie mogę siedzieć w domu
Basia
3 tyg. temu
Mamy dwa v tygodnie nie wychodzić. To chyba normalne że musimy zrobić większe zakupy!!!
Basia
3 tyg. temu
Ma rację.
Zakup
3 tyg. temu
Prawda jest taka, że każdy zrobił duze zakupy, jeśli nie osobiście to posłał kogoś innego....
Blank
3 tyg. temu
Gdy zabraknie papieru zawsze zostają książki celebrytów
Najnowsze komentarze (261)
Aga
3 tyg. temu
Większe zakupy są jak najbardziej OK. Ale niektórzy przesadzają i za chwilę będą wywalać jedzenie do kosza.
Iwona
3 tyg. temu
Totalne bzdury, jednych stać na to, żeby za jednym zamachem kupić duuuużżże zakupy to dla nich pikuś wydać tysiaka albo dwa a i nawet cztery. Są ludzie i to sporo, których nie stać na to i kupują podstawowe produkty jak chleb, mleko, masło ale przez tą całą panikę jaką wywołano ludzie będą jeść suchary jak będą mieć albo nie kupią bo pozamykają wszystko co rzekomo miało być otwarte, no bo nie wychodzić z domu jak by w chacie was konorawirus nie dorwał to się przenosi drogą kropelkową tego jest masa w powietrzu. Za rok też będą zachorowania na konorawirusa ta choroba już z nami będzie jest to kolejny szczep który zafundowaliśmy sobie sami bo z grypą powinno się siedzieć w domu ale ludzie gnają z nią do pracy i zarażają innych przez co wirus mutuje a wy się dziwicie skąd to? a dlaczego płuca też dostają po dupie? więcej spalin do powietrza niech przenika to nam napewno pomoże może nam nie ale naszemu pokoleniu napewno.
zakupy można
3 tyg. temu
zrobić przez internet. A ja ją widuję w parku często - jakaż ona brzydka i głupiutka
emerytka
3 tyg. temu
Ma rację zwłaszcza starsi ludzie nie muszą tak często wychodzić z domu
Jaa
3 tyg. temu
Jak. Nikt nic nie mowi o celebrytkach to same sie alansuja , roznica jest tylka taka ze jedna jest ubrana a inna nie
Zbylo
3 tyg. temu
Kto to jest to Wenrke
Anonim
3 tyg. temu
Twarz lekko niewyjściowa
ada
3 tyg. temu
ale nie twarzowa ta pani...
jolanta1955
3 tyg. temu
Też mam zapasy na 3 tygodnie. Chleb piekę sama od 8 lat.
Pik
3 tyg. temu
Oczywiście że ma rację.Zapasy zrobiłam wcześniej aby teraz nie wychodzić z domu.
gfd
3 tyg. temu
w chinach i włoszech jest o wiele gorzej i jakoś nie słychać, aby ludzi ginęli śmiercią głodową
LUKE
3 tyg. temu
BUT HER FACE
Przezorna
3 tyg. temu
Nigdy nie wiemy, czy nie wylądujemy na kwarantannie i jak wtedy zaopatrzyć się. Iść i narażać innych.
axA
3 tyg. temu
chcialbym ją zobaczyć bez makijażu to by dopiero było
...
Następna strona