Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Monika Richardson lansuje córkę, zapewniając, że nie będzie lansować córki: "Nie zamierzam jej nigdzie WCISKAĆ"

109
Podziel się:

Młodziutka Zofia Malcolm wywołała w sieci sporo zamieszania, gdy jej nadgorliwa mama upubliczniła jej wizerunek na swoim instagramowym profilu. Teraz Monika Richardson tłumaczy, że nie chce dopuścić, aby Zosia powtórzyła jej błędy.

Monika Richardson lansuje córkę, zapewniając, że nie będzie lansować córki: "Nie zamierzam jej nigdzie WCISKAĆ"
Monika Richardson obiecuje, że nie będzie lansować córki Zofii (fot. Instagram)
bESCOesB

Monika Richardson znana jest w rodzimym show biznesie z wyjątkowo nadgorliwego promowania licznych przymiotów swoich dzieci. W sposób szczególny mogliśmy się o tym przekonać na przykładzie jej syna Tomasza Davida, który był przez matkę lansowany na modela, potencjalnego pilota i ogólnie rzecz biorąc osobę wielu talentów. Teraz zainteresowanie internautów przeniosło się jednak na młodsze dziecko prezenterki - 16-letnią Zofię. Młoda dama towarzyszyła mamie podczas pokazu mody w Białymstoku, a jej zdjęcia z wydarzenia wywołały w sieci prawdziwą furorę.

Widząc, jak wielkie zamieszanie spowodowało w mediach pojedyncze zdjęcie pięknej córki, Richardson postanowiła dać jasno do zrozumienia, że nie planuje w żaden sposób ułatwiać Zosi drogi do ogólnopolskiej rozpoznawalności. Na tę chwilę dziewczę powinno jej zdaniem skupić się przede wszystkim na przygotowaniach do matury.

bESCOesD
Zobacz także: Monika Zamachowska poszukuje skradzionego roweru syna

Jeszcze glossa do wczorajszego zdjęcia naszego z Zośką i zamieszania, jakie wywołało. Tak, uważam, że jest najpiękniejsza na świecie, to chyba normalne. Nie, nie zamierzam jej lansować, ani nigdzie "wciskać". Zośka ma trzy lata do matury w Liceum Plastycznym i chcę, by co najmniej do tego czasu wiodła beztroskie życie kochanej przez rodzinę i otoczonej przyjaciółmi nastolatki.

Monika zapewnia, że jej latorośl ma własny rozum i ciekawsze zainteresowania, niż lansowanie się na ściankach, choć w jej relacji pojawiają się pewne niespójności.

bESCOesJ

Zosia ma też zdrowy stosunek do wszelkiej maści celebryctwa. Nie lubi chodzić ze mną na imprezy i nie lubi swoich zdjęć w sieci - pisze Richardson zaledwie kilkanaście godzin po wrzuceniu na Instagram zdjęcia z córką z pokazu mody.

Nie wiem, co się wydarzy w jej życiu i czy grozi jej powtórka moich błędów. Kocham ją jak wariatka i zrobiłabym wszystko, żeby oszczędzić jej cierpienia, ale na tym etapie mogę ją tylko dyskretnie wspierać. Tyle o tym - deklaruje publicznie Monika Richardson.

Dostrzegacie w Zosi Malcolm celebrycki potencjał?

bESCOesK
bESCOesL
bESCOete
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
Madzia Buczek
3 miesiące temu
Chryste. Ludzie. Jak wy się osmieszacie na tych Instagramach. 10 lat temu myślisz ,"miła pani dziennikarka" - teraz ... Wiocha na kółkach
Pat
3 miesiące temu
Strasznie staro wygląda jak na 16 lat...
666
3 miesiące temu
Szkoda ze z Zośki mama? zrobiła 40latkę. Na pewno nie wyglada na 16
bESCOetf
Edzia
3 miesiące temu
15 lat, a wygląda już sztucznie i jakos zdegenerowanie (typ tiktok laski). Jestem na nie.
Ojjj ej
3 miesiące temu
Dziecko ma 3 lata do matury a wymalowana jak 30 letnia celebrytka.
Najnowsze komentarze (109)
Znaffca
3 miesiące temu
Ciekawe kiedy znowu zrobią ustawkę przy piwku i parówach z grilla
Żaba
3 miesiące temu
Jak tam mężczyzna z długim przepraszam...z długami, pani Moniko?
fakt
3 miesiące temu
16 latka to dorosła fizycznie kobieta pod względem wzrostu i proporcji. Młoda twarz i ciało, ale jednak dorosła fizycznie. Przy odpowiednich ubraniach i makijażu tym bardziej to widać. Poza tym nauczcie się odróżniać dorosły wygląd od starego czy dojrzałego wyglądu bo z tym macie również problemy jak widzę i młode dziewczyny w makijażu czy w kobiecych ubraniach nazywacie starymi.
Cha cha cha
3 miesiące temu
Ale wio
Wystarczy
3 miesiące temu
aby nie wskakiwała każdemu do łóżka jak mama.
Rdesaw
3 miesiące temu
Toż to jeszcze dziecko a wygląda na 30+. Co te dziewczyny wyprawiają? Kiedy są nastolatkami dodają sobie lat, a potem na siłę się odmładzają. Kto to ogarnie????
gość
3 miesiące temu
zdjęcie na czasie mama z nowym nabytkiem z przodu a corka z tyłu a co ,
Młody
3 miesiące temu
Śliczna dziewczyna no ale wiadomo uroda odziedziczona po mamie. Ale Pani Monika to klasa sama w sobie. Przepiękna seksowna i te nóżki boskie stworzone do pieszczot.
bESCOesX
czytelnik
3 miesiące temu
córka ma brzydkie buty na stopach, takie kapcie deformują wygląd nóg
Ewa
3 miesiące temu
W latach 90 tych dziewczyny 16 letnie wyglądały jak dziecko jeszcze, teraz to panie po 30-ce, tragedia !!!
czytelnik
3 miesiące temu
ja bym też nie lubiała chodzić z panią, żal mi dzieci które mają co raz więcej wujków a nie mają własnej rodziny której można ufać
ovo
3 miesiące temu
Sliczna jest, to fakt.......naprawdę jestem pod wrażeniem
Ewa
3 miesiące temu
Myślałam że ta pani jest mądrzejsza ale po tych zdjęciach widzę że chyba przechodzi kryzys wieku średniego.Ale wiocha.
🤣🤣🤣🤣
3 miesiące temu
Biedne te dzieci cekebrytów, wszystko muszą same, nic im ci rodzice nie chcą załatwiać, nawet nigdzie wepchnąć, takie to wszystko smutne 😭😩😫🤮
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESCOetQ
bESCOetR
bESCOetS
bESCOetT
bESCOetU
bESCOetz