Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Pola Lis ROZCZAROWANA porozumieniem Lewicy z rządem: "RĘCE OPADAJĄ..."

418
Podziel się

Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa publicznie wyraziła dezaprobatę dla kompromisu, do którego udało się dojść zwaśnionym ugrupowaniom politycznym w sprawie podziału środków unijnych. "Z ludźmi, którzy złodziejstwo opanowali do perfekcji, nie siada się do stołu!". Rodzice będą dumni?

Pola Lis ROZCZAROWANA porozumieniem Lewicy z rządem: "RĘCE OPADAJĄ..."
Pola Lis ostro o porozumieniu Lewicy i rządu w sprawie Krajowego Planu Odbudowy (Instagram, AKPA)
bDYdDJyZ

Pola Lis, tak jak i jej mama, nierzadko mediów społecznościowych używa do komentowania otaczającej nas rzeczywistości. Córka Kingi RusinTomasza Lisa jest równie zaangażowana w politykę, co znani rodzice. 24-latka nie tylko więc brała czynny udział w Strajku Kobiet, ale i przy okazji ostatnich wyborów prezydenckich publikowała zdjęcia sprzed urny wyborczej, otwarcie przyznając, że głosowała na Rafała Trzaskowskiego.

Zobacz także: Kinga Rusin snuje o przyszłości córek
bDYdDJzb

We wtorek Pola zabrała głos w kontekście ostatniego spotkania Lewicy z rządzącymi w sprawie Krajowego Planu Odbudowy. Choć między zwaśnionymi frakcjami politycznymi doszło porozumienia w sprawie podziału unijnych pieniędzy, córka dziennikarzy, tak jak niektórzy z polityków, nie widzi w tym niczego dobrego.

PiS potrzebuje zalegalizować swój plan, pozyskując kogokolwiek z opozycji. I pozyskał: Lewicę. My stoimy na stanowisku, że to jest rzecz, z której polski rząd ma się Polakom wyspowiadać, jak chce dzielić te pieniądze - ubolewał w jednym z wtorkowych wywiadów Bartłomiej Sienkiewicz z Koalicji Obywatelskiej, tłumacząc:

Dzisiejsze porozumienie Lewicy z PiS powoduje, że rząd nie będzie musiał się spowiadać, jak będzie dzielił te pieniądze. (...) Dzisiaj Lewica zdradziła opozycję. W pewnym sensie zdradziła także demokrację w Polsce. (...)

bDYdDJzh

Ze stanowiskiem posła zgadza się Lisówna. Starsza pociecha Kingi i Tomka opublikowała na Instastories słowa Sienkiewicza, dodając od siebie:

Lewica dzisiaj pokazała, że ma gdzieś demokrację w Polsce i wszystkich tych, którzy o tę demokrację na co dzień walczą. Jeszcze w październiku Lewica maszerowała z kobietami. Dzisiaj maszeruje z tymi, którzy tym kobietom zgotowali piekło - pisze wyraźnie rozczarowana. Próba dogadania się z ludźmi, którzy na każdym kroku podważają wartości konstytucyjne, to przykładanie ręki do dzielenia i rozkradania Polski. Z ludźmi, którzy złodziejstwo, patologię i kłamstwo opanowali do perfekcji, nie siada się do stołu! - grzmi. Ręce opadają...

Ma rację?

bDYdDJzi
bDYdDJzj
bDYdDJzC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(418)
polajt
1 tyg. temu
A kim ona jest, że tak doskonale zna się na polityce i pojawia w roli publicystki? Te szczwabe Lisy znają się na wszystkim. Ale zawsze chodzi o jedno - o ich pieniądze. Wiadomo, za PO mieli lepiej ;))
Magda
1 tyg. temu
Wróć dziecko do szkoły i doucz się kto Polskę okradał, zniszczył, zrujnował bo zamiast słuchać i się uczyć to żałosne fotki chyba robiłaś. Urodziłaś się w rodzinie resortowych dzieci to kasy nie brakowało.
Nicka
1 tyg. temu
Pola Lis-autorytet w każdej dziedzinie, może powinna też matce rad udzielić że nie wszystko powinna wrzucać do sieci
bDYdDJzD
NIedziela
1 tyg. temu
Mnie to nie dziwi że ona się dziwi. Każdy średnio ogarnięty człowiek (ona do nich raczej nie należy) wie, że politycy od prawej do lewej ZAWSZE będą się kłócić, chyba że kłótnia jest o pieniądze - wtedy będą klepać się po plecach i się dogadają za kulisami. Czego nie rozumiecie? Te same mordy przy korycie od kilkudziesięciu lat, zmieniają się tylko sukienki
Gosc
1 tyg. temu
Oho, następna świeżo po diecieczmieniajacej rysy twarzy 😂
Najnowsze komentarze (418)
ccc
5 dni temu
Pytał ją ktoś o zdanie Pewnie liczy na to że PO przy następnych wyborach wstawi ją na listę obok Jachiry
ccc
5 dni temu
a który jej znajomy ukradł nazwisko i promuje się na nim bo jest bardziej chwitliwe niż jego własne
kasia
1 tyg. temu
gdyby sie nie popisywala i nie odzywała podobnie jak jej rodzice wydawałaby sie moze madrzejsza podobnie jak jej rodzice
Jan
1 tyg. temu
Teraz widać dlaczego rodzice tej dzieciny nie doszli do porozumienia samo zacietrzewienie chyba wypite z mlekiem matki
Historia sie ...
1 tyg. temu
Nie wiem co "podziwiac", czy to co napisala, czy ten jej "dziubek" na zdjeciu?
Gość
1 tyg. temu
Uj mnie obchodzi jej opinia.
Rersi
1 tyg. temu
Strajk kobiet to nie polityka ale walka o swoje prawa. A to że trzeba zmienić polityków żeby wywalczyć swoje prawa jest oczywiste. Aborcja to prawo kobiety do decydowania o swoim ciele.
Lodzia
1 tyg. temu
Smoktunowicz pokazała swoją córkę to i Rusin w te pędy musiała wylansować swoją. Córka onej zatelefonowała do ojca: tatko będę na Pudelku, co mam powiedzieć mądrego? No i powiedziała.
bDYdDJzv
Mirek
1 tyg. temu
Te Rusinki i Lisowe tylko zaraze sieja
Grześ Lis
1 tyg. temu
A co na to Czarek Lis?
Patryk
1 tyg. temu
Wczoraj chamstwo produkowala w necie matka, stara lansiara Rusin Lis Kinga Judyta -KRS, a dzisiaj dziunia corunia. Matka codziennie odstawia lans w necie i pokazuje retuszowane, fotoszopowe, fotomontazowe zdjecia w necie. Rusin Kindzia w rzeczywistosci bez mocnego makijazu, doczepu wlosow, przyklejonych rzes, retuszu zdjec BRZYDKA. Sa nieretuszowane zdjecia w necie.
piotr
1 tyg. temu
Lewica popelnila t.z "harakiri"
Das
1 tyg. temu
To u nich obiad rodzinny musi być w formie szwedzkiego bufetu
Piter
1 tyg. temu
Lewica dała ciała po całości
...
Następna strona
bDYdDJzX