Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Eurowizja 2021. TVP zażądała od Maffashion... SPROSTOWANIA. "To nie Jacek Kurski wybrał Rafała"

526
Podziel się

Maffashion pisała wcześniej na Instagramie, że to Jacek Kurski "wybrał według własnego widzimisię" reprezentanta na Eurowizję. Teraz musiała to sprostować.

Eurowizja 2021. TVP zażądała od Maffashion... SPROSTOWANIA. "To nie Jacek Kurski wybrał Rafała"
Maffashion musiała opublikować sprostowanie na temat Eurowizji (AKPA)
bEgOaBcl

Telewizja Polska od momentu ogłoszenia, że to Rafał Brzozowski pojedzie na tegoroczną Eurowizję, zapewniała solennie, że podjęto taką decyzję, bo Rafał wygrał w niezależnym konkursie. Opinia publiczna długo sądziła, że do Rotterdamu pojedzie Alicja Szemplińska, która też wygrała konkurs, tylko że w Szansie na Sukces. Tłumaczenia na niewiele się zdały i do dziś nie brakuje osób, które są "team Alicja". Zalicza się do nich Maffashion, która w dniu pamiętnego półfinału wsparła Rafała Brzozowskiego, ale zasugerowała, że nie rozumie decyzji TVP. Potem pisała już bardziej bezpośrednio, zwracając się do prezesa Telewizji Polskiej, Jacka Kurskiego.

bEgOaBcn

Co ty Jacek bredzisz? - pytała wtedy na InstaStories, sugerując, że to Jacek Kurski jest poniekąd odpowiedzialny za hejt wymierzony w Brzozowskiego - gdyby pojechała Szemplińska, problemu by nie było. To tylko ty naraziłeś Rafała na ten hejt, wybierając według własnego widzimisię osobę, która będzie nas reprezentować! I nieważne, że ludzie byli oburzeni, negowali ten wybór. Ktoś inny miał polecieć jako reprezentant naszego kraju - Alicja Szemplińska.

Okazuje się, że ktoś z TVP ogląda InstaStory Maffashion (lub czyta Pudelka - pozdrawiamy!), bo szafiarka dostała... maila z zażądaniem sprostowania. Chodzi o sugerowanie, że reprezentanta na Eurowizję wybierał sam prezes.

Zobacz także: Rafał Brzozowski – od uczestnika "The Voice" po czołową gwiazdę TVP

Maffashion opublikowała serię InstaStories, zapowiadając wcześniej "coś bardzo ważnego": Pierwszy raz w życiu mi się taka sytuacja zdarzyła, jest grubo - powiedziała do telefonu.

bEgOaBct

Na screenie widać maila z zażądaniem sprostowania, który został wysłany przez Zespół Rzecznika TVP. Jak zaznaczyła Maffashion, nikt się pod nim nie podpisał z imienia i nazwiska. Szafiarka opublikowała więc sprostowanie w formie tekstu, a dodatkową kartkę z napisem "To nie Jacek Kurski wybrał Rafała" sfotografowała na tle warszawskiego Placu Trzech Krzyży. Potem sfilmowała sama siebie, trzymając dosadne sprostowanie.

Kłaniam się w pas i biję się w pierś. Z poważaniem Julia ze Złotowa - napisała Maffashion na Instagramie, dołączając jeszcze hashtag #toniejacekwybralrafala.

Myślicie, że w TVP będą zadowoleni?

bEgOaBcu
bEgOaBcv
bEgOaBcO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(526)
propozycja
3 tyg. temu
Telewizjo Polska nie kompromituj się bardziej.
Blue
3 tyg. temu
Skoro publiczne zabiera głos klamiąc, to niech przeprasza, bo sugerować coś w stylu Pudla, to można wszystko..Trzeba też mieć teraz odwagę odpowiedzieć za słowa, a nie skarżyć się na zaprzyjaźnionym lewicowym portalu który zresztą to nagłaśniał.
obserwator
3 tyg. temu
No przecież wiadomo, że to nie Kurski wybrał Brzozowskiego, tylko żona Kurskiego.
bEgOaBcP
Fafik
3 tyg. temu
Hahahahahaaha
aaaaa
3 tyg. temu
Po co publikowala sewje przemyslenia jest osoba publiczna to niech publicznie przeprasza proste! Zanim cos upubliczni niech pomysli czy to prawda í czy ma dowod aby to poprzec! A teraz wyszla na klamczuche.....wstyd tak sie plotka rodzi!
Najnowsze komentarze (526)
ona
2 tyg. temu
Bardzo dobrze niech przeprasza!
Huhu
2 tyg. temu
Ale skąd tu tyle przyjaciół Jacka?
Natala
2 tyg. temu
Nie wiem co taka dziewczyna ma w głowie zabierając w ogóle głos w sprawie. Może to jakaś nowa forma promocji jej osoby? w końcu pudel i nie tylko parę artykułów o niej puścił...
mila
2 tyg. temu
a kto go wybrał?? lud?
loka
2 tyg. temu
Według mnie słabe te przeprosiny, nie ma godności na ogarnięcie czegoś grzeczniejszego?
kabro
2 tyg. temu
No nie wiem jak było, ale skoro tvp mówi, że to sa oszczerstwa to chyba jednak trzeba będzie mieć to na uwadze i też uważać, że maff musi wystosować dobre przeprosiny.
hanka7
2 tyg. temu
Drążycie temat dla wyświetleń, ale osobiście uważam, że jednak przeprosiny Kurskiemu się należą mimo, że go nie lubię.
melona
2 tyg. temu
Ktoś w ogóle wierzy w to co ona pisze czy mówi? Powinna porządnie Przeprosić Kurskiego, bo co ona tam wie, czy on wybierał czy nie.
bEgOaBcH
voksa
2 tyg. temu
Jedno mówi, drugie robi, szafiarkom się w głowach poprzewracało chyba od sławy.
paula
2 tyg. temu
Trochę żałosne przeprosiny, szkoda że młodzi ludzie ją oglądają i muszą w to wszystko wierzyć.. powinna normalnie przeprosić jak człowiek.
Elżbieta
2 tyg. temu
Skoro Maff gada bzdury, nie dziwię się, że zażądano od niej sprostowania.
Mariola
2 tyg. temu
I prawidłowo. Nie można oczerniać innych. Myślę, że Kurski miał najmniej do powiedzenia nt. tego kto ma nas reprezentować.
Renia
2 tyg. temu
No dobrze, ale czy ktoś może mi wytłumaczyć, dlaczego Maff w ogóle wypowiadała się na temat, o którym nic nie wie? Dlaczego oczerniała Kurskiego i TVP?
Dorota
2 tyg. temu
Nie powinna o tym mówić, bo nic o tym nie wie. Takie jest przynajmniej moje zdanie.
...
Następna strona
bEgOaBdj