Trwa ładowanie...
Kokosimo
|

15. URODZINY PUDELKA. Tym żył show biznes w 2020 roku: oscarowa impreza Kingi Rusin, "żart" Anny Lewandowskiej, "afera metkowa"... (ZDJĘCIA)

18
18
Podziel się
1
 / 28
15. URODZINY PUDELKA. Tym żył show biznes w 2020 roku: oscarowa impreza Kingi Rusin, "żart" Anny Lewandowskiej, "afera metkowa"... (ZDJĘCIA)
15. URODZINY PUDELKA. Tym żył show biznes w 2020 roku: oscarowa impreza Kingi Rusin, "żart" Anny Lewandowskiej, "afera metkowa"... (ZDJĘCIA)
(Pudelek Exclusive)
0
0

Mimo wybuchu pandemii koronawirusa rok 2020 obfitował w wiele skandali, które przyprawiły Pudelkowiczów o szybsze bicie serca.

W tym roku Pudelek świętuje 15. urodziny! Ten jubileusz zainspirował nas do przypomnienia sobie najważniejszych wydarzeń w polskim i zagranicznym show biznesie, którymi wszyscy żyliśmy na przestrzeni lat.

Tym razem powrócimy pamięcią do roku, który wszyscy zapamiętamy na długo - 2020. Mimo pandemii kornawirusa, która postawiła cały świat do góry nogami, byliśmy świadkami wielu celebryckich perypetii.

Niezaprzeczalnie jedną z największych afer anno domini 2020 była pamiętna już pooscarowa impreza, która umożliwsiła Kindze Rusin biesiadowanie z największymi gwiazdami amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. Po opublikowaniu ikonicznego postu "reporterka bez granic" musiała zmierzyć się później z nagonką TVP.

Spore emocje wzbudziła też słynna już "afera metkowa" z Jessicą Mercedes w roli głównej. Na jaw wyszedł fakt, że - wbrew wcześniejszym zapewnieniom - jej koszulki są kupowane od taniej firmy Fruit Of The Loom, do których doszywane są później metki Veclaim.

Również Anna Lewandowska mogła liczyć na ogromne zainteresowanie mediów, jednak chyba nie takie, jakiego by sobie życzyła. Najpierw małżonka wywołała skandal, publikując "zabawne" filmiki w pogrubiającym stroju (za co oskarżono ją o fat-shaming), żeby później stać się celem feministek za pojawienie się na okładce numeru "Elle" poświęconego sile kobiet.

Zobaczcie, czym żyli Pudelkowicze w 2020 roku. Co najbardziej zapadło Wam w pamięć?

2
 / 28
Sylwestrowa bójka

Początek 2020 roku przyniósł nam nowe "gwiazdy", które zamiast odejść w niepamięć, stały się stałymi bywalcami rubryk plotkarskich. Wszystko zaczęło się od zeszłorocznego Sylwestra, kiedy to doszło do bójki pomiędzy Joanną - dziewczyną Dawida Narożnego a Krzysztofem - chłopakiem Magdaleny Narożnej. Z zeznań Joanny wynikało, że została ona zaatakowana przez Krzysztofa po tym, jak Dawid próbował dowiedzieć się od Magdy, pod czyją opieką znajduje się ich córka, Gabrysia. Według relacji kobiety, Magdalena nie była chętna do wyjaśnień, gdyż wolała w tym czasie pić alkohol. Nagrania z "imprezy" obiegły cały internet i jeszcze długo rozgrzewały nagłówki portali.

3
 / 28
"Wpadka" Andrzeja Sołtysika i Anny Kalczyńskiej

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska przekroczyli wszelkie granice żenady, gdy w styczniu na antenie Dzień Dobry TVN próbowali podważyć wybór zwycięzcy rankingu 100 najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Pierwsze miejsce zajął wokalista Jeon Jungkook z południowokoreańskiego zespołu BTS, obdarzony wyjątkowo delikatna urodą, co prowadzący skomentowali śmiechem.

"Więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda?" - kpiła Kalczyńska.

Na dziennikarzy wpłynęła skarga do KRRiT.. Po trzech miesiącach dochodzenia rada ogłosiła swoją decyzję, uznając, że TVN nie zapłaci kary.

4
 / 28
"Megxit"

Na początku roku do mediów dotarła wiadomość o rezygnacji księcia Harry’ego i jego żony Meghan Markle z przywilejów i obowiązków członków brytyjskiej monarchii. "Wyprowadzka na swoje" młodszego z synów księcia Karola i księżnej Diany zatrzęsła fundamentami tożsamości narodowej Brytyjczyków i sprowadziła na nich gromy. Sussexowie wyprowadzili się do Kanady, żeby krótko później przenieść się do Los Angeles i rozpocząć swój "amerykański sen", tym samym zniechęcając do siebie całą rodzinę królewską.

5
 / 28
Pooscarowa impreza Kingi Rusin

Słynny już wpis Kingi Rusin po zeszłorocznym afterparty po Oscarach ściągnął na nią uwagę nie tylko rodzimych mediów. Dumna z siebie celebrytka pochwaliła się obecnością na prestiżowej imprezie, na której bawiła się w iście wyborowym gronie. Wśród gwiazd, z którymi weszła tej nocy w interakcję, dziennikarka wymieniła między innymi Beyonce, Leonardo DiCaprio, Rihannę, Charlize Theron i wielu, wielu innych. Kindze udało się nawet zrobić zdjęcie z "chudą jak przecinek Adele", które obiegło cały świat. Po tym, jak na "reporterkę bez granic" spadła fala krytyki za robienie relacji z prywatnej imprezy (co zostało uznane przez niektórych za "niestosowne"), gwiazda usunęła ikoniczne zdjęcie z Instagrama.

6
 / 28
Lincz na "dziennikarkę bez granic"

Pamiętna pooscarowa impreza u Beyonce i późniejsza relacja Kingi Rusin z wydarzenia natychmiast stały się obiektem medialnej debaty. Temat szybko podchwyciły nie tylko portale plotkarskie, lecz także Telewizja Polska, któraprzygotowała na tę okazję obraźliwy materiał uderzający w "pseudoelity". W emocjonalnym wpisie Rusin nazwała później reporterów TVP "żałosnymi, kłamliwymi kreaturami", które dopuściły się "manipulacji i szczucia".

7
 / 28
Konflikt w programie "Dance Dance Dance"

Produkcja programu "Dance Dance Dance" podjęła dobrą decyzję, oferując miejsce w jury znanej skandalistce, Annie Musze. Znana z "M jak miłość" aktorka wdała się w wyjątkowo medialny konflikt z Katarzyną Stankiewicz, który z zainteresowaniem śledziła kilkumilionowa widownia. Celebrytka notorycznie pozwalała sobie na uszczypliwości wobec piosenkarki, niemalże doprowadzając ja do płaczu. W jednym z odcinków Mucha porównała taniec Stankiewicz do swojego wokalu, który zresztą po chwili zaprezentowała publiczności i poprosiła nawet Kasię o ocenę.

8
 / 28
Roszady personalne w Trójce

Latem zeszłego roku w Trójce doszło do niespodziewanych zmian personalnych, w wyniku których z pracą pożegnały się największe gwiazdy stacji. Lawina rezygnacji i zwolnień nastąpiła po tym, jak ze szczytu notowania Listy Przebojów z dnia na dzień zniknął utwór Kazika Staszewskiego "Twój ból jest lepszy niż mój", który otwarcie uderzał w wizytę Jarosława Kaczyńskiego na zamkniętych z powodu pandemii Powązkach.

9
 / 28
"Afera metkowa"

W maju zeszłego roku Jessica Mercedes musiała zmierzyć się ze skandalem, który właściwie z dnia na dzień zszargał jej opinię w oczach tysięcy fanek. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że blogerka kupuje koszulki taniej firmy Fruit Of The Loom, żeby później je "stuningować", doszyć metkę i znacznie wywindować cenę. Gdy "machlojki" 26-latki wyszły na jaw, miłośniczki uchodzącej wówczas za "luksusową" marki Veclaim zaczęły masowo zwracać kupione t-shirty i wylewać swoja frustrację pod postami celebrytki na Instagramie. Skompromitowana Kirschner próbowała zażegnać kryzys przy pomocy smutnych stories, w których błagała klientki o wybaczenie i jeszcze jedną szansę.

10
 / 28
Patryk Vega kręci mimo pandemii

W kwietniu Patryk Vega naraził się opinii publicznej, gdy niewzruszony epidemią koronawirusa zorganizował plan filmowy na warszawskim Polu Mokotowskim. Reżyser kompletnie zignorował narzucone przez rząd obostrzenia, narażając zdrowie osób pracujących przy produkcji. Mimo krytyki, która na niego spadła, kilka miesięcy później sytuacja się powtórzyła: po nadejściu drugiej fali COVID-19 twórca serii "Pitbull" jakby nigdy nic nakręcił scenę w klubie, podczas której tłum statystów "bawił się" bez maseczek ochronnych na twarzy.

11
 / 28
Edyta Górniak naczelną koronasceptyczką

W 2020 roku Edyta Górniak dokonała "coming-outu" jako koronasceptyczka. Uduchowiona diwa utrzymuje, że panosząca się po świecie pandemia jest sposobem na "wzbogacenie się" przez elity, jednak nigdy nie dowiedzieliśmy się, o kogo dokładnie może chodzić. Niepokojącymi wywodami na Instagramie piosenkarka ściągnęła na siebie falę krytyki, przez co na jakiś czas zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Niestety nie na długo...

12
 / 28
Teorie spiskowe Violi Kołakowskiej

W zeszłym roku Viola Kołakowska była stałą bywalczynią kolumn plotkarskich, a wszystko za sprawą nieustannego snucia coraz to bardziej sensacyjnych teorii spiskowych dotyczących pandemii koronawirusa. Partnerka Tomasza Karolaka uznała narzucane przez władze obostrzenia za formę zniewolenia. W jednym ze swoich "rantów" na Instagramie porównała pandemię do... obozów zagłady.

13
 / 28
Oskarżenia padające w filmie Sylwestra Latkowskiego

Dokument Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" stał się w maju 2020 roku obiektem publicznej debaty. W swoim "dziele" kontrowersyjny reżyser zaczął sypać jak z rękawa nazwiskami osób, które jego zdaniem mogą być winne w sprawie afer związanych z Zatoką Sztuki. O częste bywanie w modnym wówczas lokalu i - co za tym idzie - posiadanie informacji odnośnie afery pedofilskiej i działań niejakiego Krystiana W. Latkowski oskarżył między innymi Borysa Szyca, Radosława Majdana, Jarosława Bieniuka czy Natalię Siwiec.

14
 / 28
Przyjście na świat Henryka Majdana

10 czerwca 2020 był niemal dniem historycznym dla polskiego show biznesu. To właśnie wtedy na świat przyszła najbardziej wyczekiwana "celebrycka" pociecha, czyli synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Gdy mały Henio przyszedł na świat, przez kilka dobrych miesięcy nie było dnia, żeby w mediach nie pojawił się jakiś news o "polskim royal baby".

15
 / 28
"Body-shaming" Anny Lewandowskiej

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku Anna Lewandowska wywołała w sieci prawdziwą burzę po publikacji niewinnego (jej zdaniem) "żartu". Małżonka Roberta Lewandowskiego postanowiła pokazać, jaki ma do siebie "dystans", udostępniając, jak tańczy z doczepionym brzuchem i wielką, sztuczną pupą. Na Lewą posypały się gromy, a aktywistka Maja Staśko rozpoczęła krucjatę przeciwko celebrytce,oskarżając ją o body shaming.

16
 / 28
Dotacje dla artystów

Pandemia koronawirusa dała się mocno we znaki artystom, którzy w wielu przypadkach zostali kompletnie pozbawieni możliwości zarabiania pieniędzy. Odpowiedzią rządu na ich problemy miał być Fundusz Wsparcia Kultury, na który składały się dotacje dla takich beneficjentów, jak: zespół Weekend, Kamil Bednarek, Grzegorz Hyży, Golec Uorkiestra czy Bayer Full. Budżet funduszu opiewał na 400 milionów złotych. Gdy lista ujrzała światło dzienne, rozpętała się medialna burza, w wyniku której minister kultury Piotr Glińskizawiesił na jakiś czas rozdawanie publicznych pieniędzy.

17
 / 28
Publiczne pranie brudów Martyniuków

We wrześniu rozpadło się krótkie, acz barwne małżeństwo Daniela Martyniuka z Eweliną z Russocic. Do historii przejdą sceny spod sądu, w których ważną rolę odegrała również Danuta Martyniuk. Roztrzęsiona żona "króla disco polo" mówiła wtedy dziennikarzom, że wszystkiemu winna jest Ewelina, która "jeszcze pożałuje" odcięcia się od Martyniuków. Mimo usilnych prób ratowania wizerunku syna przez "troskliwą" mamę, sąd orzekł, że małżeństwo z Eweliną rozpadło się z jego winy.

18
 / 28
Wielkie greckie wesele Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa

29 września, po zaledwie 1,5 roku związku, Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens stanęli na ślubnym kobiercu. Popularna projektantka i znany producent zdecydowali się urządzić uroczystość z dala od polskich mediów, zabierając przyjaciół i rodzinę do Grecji. W trosce o bezpieczeństwo gości weselnych państwo młodzi zafundowali wszystkim testy na koronawirusa i lot prywatnym odrzutowcem. Wśród weselników znaleźli się między innymi była żona Rinke, Kayah oraz Dawid Woliński.

19
 / 28
Ellen Degeneres oskarżona o mobbing

Ellen DeGeneres przez całe lata cieszyła się opinią jednej z najsympatyczniejszych osobowości telewizyjnych w amerykańskim show biznesie. Przez 19 sezonów jej show "królowa amerykańskiej telewizji" przeprowadziła wywiady z największymi gwiazdami show biznesu. Wszystko zmieniło się, gdy światło dziennie ujrzały oskarżenia o mobbing, którego Ellen miała dopuszczać się wobec swoich pracowników. Mimo oficjalnych przeprosin 63-latce ostatecznie nie udało się już uratować nadszarpniętej reputacji.

20
 / 28
Konflikt Joanny Krupy i Karoliny Pisarek

W 2020 roku byliśmy świadkami wyjątkowo niespodziewanego konfliktu, który rozgorzał między gwiazdami programu "Top Model", Joanną Krupą i Karoliną Pisarek. Napięte stosunki między modelkami miały być spowodowane faktem, iż wypromowana przez Krupę Pisarek zachowywała się arogancko wobec starszej koleżanki, gdy powierzono jej funkcję prowadzącej programu "Front Row", ukazującego kulisy "Top Model".

"Come on, ja cię wylansowałam! Top Model cię wylansowało. Chociaż miej szacunek..." - zaapelowała do Karoliny Dżoana w rozmowie z "Pudelkiem".

21
 / 28
Głośne rozstanie "króli życia"

Od swojego debiutu w programie "Królowe życia" Rafał Grabias i Gabriel Seweryn jeszcze długo promowali się na jedną z najbardziej zgranych par w rodzimych show biznesie. Z czasem okazało się, że łączy ich dość "skomplikowany" układ: po kilku miesiącach skarżenia się w mediach społecznościowych na nękającego ich "stalkera", wyszło na jaw, że ich "prześladowca" tak naprawdę jest nowym partnerem Gabriela, z którym projektant już od jakiegoś czasu układa sobie życie. W grudniu Seweryn opublikował nawet serię nagrań na Instagramie, w którym wraz z "nowym" obiektem westchnień prosza Rafała, aby "dał im spokój".

22
 / 28
Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Blanka Lipińska i Aleksander Baron postarali się, aby media trąbiły o ich gorącym uczuciu właściwie na porządku dziennym. Niestety, chociaż miłość gruchających gołąbków była bardzo silna, przetrwała zaledwie 225 dni. Rozstanie Blani i Barusia nastąpiło w wyjątkowo dramatycznych okolicznościach: muzyk nie przyjechał na lotnisko, gdzie celebrytka do ostatniej chwili czekała na niego na pokładzie samolotu, który miał zabrać ich na romantyczne wakacje do Egiptu.

23
 / 28
Skandal wywołany okładką z Anną Lewandowską

Jesienią całą Polską wstrząsnęło orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, według którego kobiety będą musiały rodzić ciężko zdeformowane dzieci, bo to wszak "obrona życia". W efekcie całe tłumy obywatelek i obywateli wyruszyły na ulicę, by oprotestować skandaliczną decyzję TK. Swoje niezadowolenie wyraziło również wiele osób publicznych, w tym najpopularniejsze celebrytki. Solidarność ze Strajkiem Kobiet w sposób dla wielu mało widoczny i stanowczy wyraziła Anna Lewandowska, której twarz niespodziewanie zagościła na okładce listopadowego numeru "Elle" poświęconego... sile kobiet. Internautki jednogłośnie stwierdziły, że "Lewa" nie ma prawa posługiwać się tymi słowami, gdyż mimo swoich wpływów nie zrobiła wiele, aby je wspomóc w trudnych chwilach.

24
 / 28
Kryzys wizerunkowy Marceliny Zawadzkiej

Latem zeszłego roku w poważne tarapaty wpadła Marcelina Zawadzka. Była Miss Polonia została oskarżona o oszustwa podatkowe - razem z członkami zorganizowanej grupy przestępczej, która - korzystając z tzw. karuzeli vatowskiej - miała wyłudzić ponad 58 milionów złotych. Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" przyznała się do dwóch z trzech stawianych jej zarzutów, w rezultacie tracąc ciepłą posadkę w TVP.

25
 / 28
Koniec miłości Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Gdy związek Blanki Lipińskiej i Barona dobiegł końca, to Antek Królikowski z Joanną Opozda przejęli palmę pierwszeństwa jako najbardziej medialna parka w przemyśle rozrywkowym. Przez sześć miesięcy aktor i jego ukochana zapewniali się nawzajem o dozgonnej miłości w romantycznych postach na Instagramie, przyprawiając internautów o "ból zębów". Kiedy tylko mogli, epatowali też łączącym ich uczuciem na ściankach. Ku zaskoczeniu wszystkich, tuż przed Bożym Narodzeniem gwiazdor zerwał z Joanną, decydując się na żywot singla. Wiele wskazuje jednak na to, że ich rozstanie nie było definitywne...

KOMENTARZE
(18)
Zośkamojeimię
rok temu
W porównaniu do ubiegłych lat... To podsumowanie pokazuje jak beznadziejny był rok 2020... I jak stara już jestem. Chce z powrotem 2007😥
asia
rok temu
no w sumie kazdy rok waszych podsumowan przynosi coraz wiecej skandalicznych lub mega zenujacych momentow
Michu
rok temu
Pudel z roku na rok to coraz gorszy śmietnik.
Zosia
rok temu
Trudno przebić rusin! Żenada 2020 , a i w tym roku ma szanse znależć się na podium za plażowe zdjęcie przy biurku i to z konstytucją …no i parę innych .Kilka celebrytek z tej samej ligi walczy o palmę pierszeństwa
Celebra i żen...
rok temu
Kinia błysnęła na szerokim międzynarodowym formacie. Oj jakże jestem wspaniała. Cebularstwo w pełnej krasie.
Najnowsze komentarze (18)
Małgorzata
rok temu
"Króli zycia"? No padłam! Króle ( króliki) mają futerko dlugie uszy i puszysty ogonek a królowie nosza koronę i siedzą na tronie wiec "królów życia" tka jak prezydentów kierowników i gorników byloby najpoprawniej..
Adam
rok temu
Pudel wszystkiego dobrego ale bylo by dobrze zaprzestac Waszej dzialalnosci za bardzo obgadujecie ludzi..
Weronika
rok temu
A gdzie rozwiązanie konkursu? Kto wygrał?
Natalia
rok temu
Coraz więcej patocelebrytow
Nik
rok temu
Kroli życia? Królów! 🤯
Klamra
rok temu
Drugi komentarz o Lewandowskiej skasowany. No i afera jakoś ucichła. Nieźle Pudel.
Delishya
rok temu
A czy były już wyniki konkursu? Bo jakoś chyba przegapiłam....
.....
rok temu
👎🤮🤣💩🐏
Jhtfv
rok temu
No i to są dramy!!! Nie lubię Lewandowskiej
Zosia
rok temu
Trudno przebić rusin! Żenada 2020 , a i w tym roku ma szanse znależć się na podium za plażowe zdjęcie przy biurku i to z konstytucją …no i parę innych .Kilka celebrytek z tej samej ligi walczy o palmę pierszeństwa
Zośkamojeimię
rok temu
W porównaniu do ubiegłych lat... To podsumowanie pokazuje jak beznadziejny był rok 2020... I jak stara już jestem. Chce z powrotem 2007😥
Michu
rok temu
Pudel z roku na rok to coraz gorszy śmietnik.
???
rok temu
afera metkowa... to już tyle czasu minęło?
Goa
rok temu
Same ważne rzeczy!
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Gwiazdy "Na Wspólnej" świętują 20-lecie serialu: Sylwia Gliwa, Anna Guzik, Renata Dancewicz i inni (ZDJĘCIA)

Gwiazdy serialu "Na Wspólnej" tłumnie przybyły na obchody 20-lecia serialu. Na jubileuszowej ściance nie zabrakło między innymi wystrojonej w elegancką suknię Sylwii Gliwy, Renaty Dancewicz i Grażyny Wolszczak. Kto wypadł najlepiej?
9.

Kulisy premiery "Pokusy". Piotr Stramowski w objęciach Natalii, kosmiczna Joanna Liszowska, groźna córka Englertów (ZDJĘCIA)

Wydarzenia zza kulis kinowej premiery "Pokusy" okazały się co najmniej tak ciekawe, jak sama fabuła filmu. Piotr Stramowski wprowadzał na salony nową ukochaną, Helena Englert rzucała groźnymi spojrzeniami, a po wszystkim ekipa wybrała się na balety.
8.

Celebryci brylują na pokazie Deni Cler: Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz, Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską... (ZDJĘCIA)

Oprócz premiery filmu "Pokusa" w czwartek odbyła się jeszcze inna impreza, na której nie zabrakło reprezentantów show biznesu. Pokaz marki Deni Cler oglądali m.in. Małgorzata Ohme, Joanna Racewicz czy Maciej Orłoś z Pauliną Koziejowską. Zobaczcie, kto jeszcze bawił się na wydarzeniu.
7.

Premiera filmu "Pokusa": elegancki Piotr Stramowski, Maria Sadowska w męskim wydaniu, dawno niewidziana Joanna Liszowska... (ZDJĘCIA)

Premiera erotycznego thrillera w reżyserii Marii Sadowskiej przyciągnęła na salony kilka znanych twarzy. Na ściance pozowali Piotr Stramowski, Helena Englert czy Joanna Liszowska. Kto jeszcze pojawił się na evencie?
6.

Poznajcie dziedziczki WIELOMILIONOWYCH fortun: Dominika Kulczyk, Natalia Lesz, Julia Starak i inni (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk i Natalia Lesz to spadkobierczynie ogromnych majątków. Celebrytki od lat zaplecze finansowe wykorzystują m.in. do pomocy innym oraz rozwijaniu kolejnych biznesów.
5.

Nie tylko Paris Hilton. Cristiano Ronaldo, Kim Kardashian i inne gwiazdy, które wynajęły surogatkę (ZDJĘCIA)

Kilka dni temu Paris Hilton ogłosiła, że została mamą. W sieci rozgorzała dyskusja dotycząca celebrytów, którzy zdecydowali się na powiększenie rodziny z pomocą surogatek.
4.

Najkrótsze narzeczeństwa w show biznesie. Nie tylko Filip Chajzer rozstał się tuż po ogłoszeniu zaręczyn (ZDJĘCIA)

Zaręczyny nie zawsze prowadzą do szczęśliwego i długiego małżeństwa. Przekonała się o tym Katarzyna Nosowska oraz Jennifer Lopez z Benem Affleckiem. Zobaczcie, kto jeszcze zaręczył się, a wkrótce potem zakończył związek.
3.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski relacjonują kolejny dzień w Jordanii: "Było OBŁĘDNIE" (ZDJĘCIA)

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udali się na wspólne podziwianie wschodu słońca na pustyni Wadi Rum. Nie zapomnieli o zrobieniu szeregu pamiątkowych zdjęć i nagrań.
2.

Rita Ora eksponuje zabójcze mięśnie brzucha na ulicach Londynu (ZDJĘCIA)

Promująca swój najnowszy singiel Rita Ora została "przyłapana" przez paparazzi, kiedy pędziła do siedziby BBC Radio One. Tego styczniowego dnia piosenkarka zdecydowała się pokazać nieco gołego ciała. Niska temperatura kompletnie jej nie przeszkadzała.
1.

Edyta Herbuś cieszy się romantycznymi wakacjami z ukochanym w Wietnamie: "IDEALNIE NIEDOPASOWANI" (ZDJĘCIA)

Edyta Herbuś wypoczywa aktualnie w Wietnamie, skąd raczy instagramową publiczność szeregiem zdjęć i nagrań. Pod najnowszą publikacją z partnerem postanowiła opowiedzieć, jak bardzo się od siebie różnią.