Trwa ładowanie...
Przejdź na

Informujemy, iż toczy się postępowanie z powództwa Emila Stępnia przeciwko spółce Wirtualna Polska Media S.A. o naruszenie jego dóbr osobistych, poprzez publikowanie w poniższym tekście znieważających, obraźliwych i poniżających go treści.

aktualizacja

Wybieramy NAJWIĘKSZĄ ŻENADĘ 2017 ROKU!

398
Podziel się

W tym roku konkurencja jest jeszcze większa niż dotychczas. Głosujcie!

Wybieramy NAJWIĘKSZĄ ŻENADĘ 2017 ROKU!
bDZvrRYR

Co roku prosimy Was o wybór Żenady Roku, uważając, że Pudelek powinien pokazywać i piętnować zjawiska, dla których naszym zdaniem nie ma miejsca w show biznesie. Co roku uważamy, że gorzej być nie może i co roku spotykamy się z niemiłym rozczarowaniem.

Tym razem konkurencja jest chyba jeszcze większa niż dotychczas.

Sami zobaczcie i zagłosujcie w naszej sondzie. Wspólnie wybierzmy Żenadę Roku 2017:

bDZvrRYT

1. Ivan Komarenko w ruskiej bani

Nowy rok zaczął się z przytupem, kiedy Telewizja Polska wyemitowała wywiad z zapomnianym piosenkarzem, który zaprosił reportera do ruskiej bani. Wynajęty statysta okładał Ivana brzozowymi witkami i wachlował jego zapadniętą klatkę piersiową w rytm pytań dziennikarza. Jeśli jeszcze tego nie widzieliście lub jakimś cudem zapomnieliście, polecamy: Żenada roku: Ivan Komarenko udziela wywiadu w rosyjskiej saunie (ZDJĘCIA)

2. Syn Daniela Olbrychskiego zamarzył o byciu Rambo

Cóż, marzenia są różne, więc w byciu Rambo nie byłoby może nic zdrożnego, gdyby nie fakt, że Rafał O., syn Daniela Olbrychskiego postanowił zagrać w filmie akcji razem z Bogu ducha winnym monterem usuwającym awarię sieci wodociągowej...

bDZvrRYZ

3. Książka Deynn

Chociaż żenadą należałoby raczej nazwać całokształt Marity, granica została przekroczona wtedy, gdy patologiczna influencerka wydała "książkę". Wciąż nie jesteśmy pewni, czy Deynn potrafi czytać lub pisać, zwłaszcza, gdy na jednym ze zdjęć słucha szparagów.

bDZvrRZa

4. Rodzina Staraków szuka chętnych do pracy za darmo

W porównaniu do pozostałych propozycji, ta faktycznie wypada blado. Mimo to uważamy, że każde oszustwo należy nagłaśniać i piętnować, zwłaszcza, gdy pochodzi od osób chcących uchodzić za autorytet w kwestii zarabiania pieniędzy.

bDZvrRZb

5. Agnieszka Szulim Badziak Woźniak-Starak "pieprzy ścianki"

bDZvrRZc

W lutym Agnieszka przyszła na galę Bestsellerów Empiku, którą srodze się rozczarowała: okazało się, że najpierw musiała udzielać wywiadów i pozować na ściance, a na koniec zabrakło dla niej miejsca w pierwszym rzędzie. Celebrytka zapowiedziała więc, że "pieprzy ścianki", ale niestety skończyło się na obietnicach.

6. Dariusz K. unika więzienia

To właściwie żenada, która ciągnie się od ponad trzech lat, bo to od tamtej pory sąd wciąż nie może wsadzić byłego męża Edyty Górniak za kraty. Ostatnio co prawda skazał go na sześć lat więzienia (!), ale i tak nie wiadomo, kiedy Darek do niego trafi. Powtórzmy: sześć lat więzienia za zabicie pod wpływem kokainy kobiety na pasach.

Przypomnijmy, co o Darku myśli minister sprawiedliwości: Zbigniew Ziobro o Dariuszu K.: "JEGO MIEJSCE JEST W WIĘZIENIU"

7. Łukasz Jakóbiak wizualizuje sobie występ u Ellen DeGeneres

W skrócie było to tak: Łukasz od lat błąkał się po obrzeżach show biznesu, do którego rzekomo trafił za pośrednictwem swojej kawalerki, w której robił żenujące wywiady z gwiazdami. Zarobił na tym na tyle dużo, że kupił inne mieszkanie i zaczął być "coachem", któremu zamarzyła się kariera w Stanach. Niestety, nie mógł osiągnąć tego normalną drogą, więc sfingował wywiad u Ellen DeGeneres i przez kilka dni bezlitośnie okłamywał fanów oraz media, że faktycznie tam pojechał. Gdy wszystko wyszło na jaw, Łukasz stwierdził, że to była tylko wizualizacja jego marzenia, bo tą drogą "dojdzie do Ellen". Ostatecznie doszedł tylko do Azja Express, wieszając się na plecach Joanny Przetakiewicz.

8. Julia Wróblewska potrąciła lisa i pochwaliła się tym w Internecie

Julka Wróblewska*, chociaż w show biznesie jest już od 11 lat, wciąż musi się wiele o nim nauczyć, a z pewnością najpierw wydorośleć. Być może wtedy nie żaliłaby się w wywiadach, że nikt nie rozumiał jej "żartu" na temat zranionego zwierzęcia: *Rozbawiona Wróblewska pochwaliła się na Snapchacie, że... POTRĄCIŁA LISA! "Potrąciliśmy lisa! Bum, bum, bum!"

9. Nowy teledysk Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski zapowiada nową płytę i teledyski średnio co pół roku, ale kiedy jakimś cudem coś wychodzi na światło dzienne, błyskawicznie pojawiają się myśli, że było lepiej, gdy zapomniany piosenkarz siedział cicho. Tak jak z piosenką o 500+ i teledysku w jacuzzi: Nowa piosenka Wiśniewskiego. Michał śpiewa o... SEKSIE NA PIELGRZYMCE! "Chwalmy Pana i 500 PLUS!"

**10.

...

11. Dodagate

Trudno stwierdzić, co w tej rozległej sprawie jest bardziej żenujące: nasłanie "smutnych panów" na Emila Haidara, zatrzymanie Doroty czy udawanie, że cała sprawa to tylko trening do Kobiet mafii... Jedno jest pewne: w takim tempie niszczenia kariery Dorota ma szansę na Żenadę Roku do końca życia.

12. "CKM" szuka idealnej kochanki

Redakcja magazynu CKM chyba nie zauważyła postępu w sferze seksualności kobiet i mężczyzn, bo jesienią tego roku opublikowała artykuł oparty rzekomo na "doświadczeniach czytelników", którzy rozpisywali się o cechach "idealnej kochanki". Wyszło na to, że to niema i głucha niewolnica seksualna, która zgadza się na wszystkie zachcianki partnera i jeszcze cieszy się, że ktoś ją wyróżnił, wikłając się w romans: "CKM" przedstawia "ideał kochanki": "Nie zna się na obsłudze telefonu. Powieka nie powinna jej drgnąć!"

13. Marina obraziła się na Pudelka

Żona Wojtusia Szczęsnego prawie od początku roku zapowiadała, że wyśle nam pismo. W końcu zebrała się w sobie w połowie listopada i zażądała, ustami swoich prawników, byśmy usunęli artykuły, które rzekomo naruszają jej cześć. Marinie nie spodobało się między innymi to, że zrelacjonowaliśmy, jak jadła kabanosy na jachcie, a gdy nie przestraszyliśmy się jej gróźb, stwierdziła, że ocenzuruje Pudelka. Może powinniśmy po prostu przestać o niej pisać?

14. Nagie modelki na urodzinach Mikołaja Komara

Rok 2017 upłynął pod znakiem sprzeciwu wobec molestowania, którego ofiarą padają miliony kobiet na całym świecie. Umknęło to najwyraźniej Mikołajowi Komarowi, naczelnemu magazynu K Mag, który lubi lansować się na znanego dziennikarza i przyjaciela gwiazd. W maju Mikołaj lubiący uchodzić za "polskiego Hugh Hefnera" (!) zorganizował urodziny, na których paradowały nagie modelki. Ani jemu, ani zaproszonym przez niego gościom, nie przeszkadzało fotografowanie się z rozebranymi dziewczynami. Całość uświetniła Reni Jusis:

15. Aneta Kręglicka rozkracza się w pelargoniach

Wkrótce po kompromitujących zdjęciach z urodzin, do sieci wypłynęły nowe fotografie autorstwa Komara, gdy ten bawił się jeszcze w bycie "fotografem". W 2008 roku Komar namówił Anetę Kręglicką do obleśnej sesji w toalecie i w skrzynkach z pelargoniami. Wszystkim pochwalił się na Facebooku.

16. Filip Chajzer atakuje homoseksualistów i Pudelka

Filip pewnie bardzo szybko zapomni o całej sytuacji, wrzucając pod koniec roku masę życzeń i motywujących selfie ze swoimi fanami. Na szczęście Internet nie zapomina: Chajzer SZCZUJE SWOICH FANÓW NA OSOBY HOMOSEKSUALNE?! "Niech się gryzą gejowscy redaktorzy tego szajsu"...

17. Festiwal w Opolu w Kielcach

Sami nie wiemy, czy nie lepiej byłoby uwzględnić całokształtu TVP, która w tym roku wspięła się na wyżyny: najpierw wymazała serduszko WOŚP z kurtki Arkadiusza Myrchy, potem zaciągnęła gigantyczną pożyczkę z budżetu, a na koniec ubliżała lekarzom rezydentom i kłóciła się z większością artystów o festiwal w Opolu... To chyba nas przerosło.

18. Afera alimentacyjna u Zamachowskich

Rzutem na taśmę w naszym rankingu znalazła się też Monika Zamachowska kiedyś Richardson z domu Pietkiewicz, która w imieniu męża-pantoflarza kłóciła się z jego byłą żoną o alimenty, a na koniec napisała, że jego córka "nie ma chłopaka i pomysłu na życie". Macocha roku?

[#sonda|id=31|title=%C5%BBenada%202017#]

bDZvrRZu
KOMENTARZE
(398)
Gość
3 lata temu
Analla i pudel za jej promowanie!
Gość
3 lata temu
Jakóbiak
gość
3 lata temu
Marina, a potem długo nic.
bDZvrRZv
Gość
3 lata temu
Szczęśliwego nowego roku ludzie!
Gryzak
3 lata temu
Marinka ukrainka wygra hahahaha
Najnowsze komentarze (398)
gość
3 lata temu
Z tymi Starakami to przegięliście. Ile to w Polsce jest wolontariatów, gdzie poświęca się swój czas i nie dostaje pieniędzy. A taka przygoda w Wenecji? Opłacone wszystko, nawet ubezpieczenie, to dla was żenada? Żenada to jest to, że mianowaliście to do Żenady Roku. Niedojdy
gość
3 lata temu
a czego nie ma lewandowskiej - to dopiero jest żenada 2017 roku.
gość
3 lata temu
doda wygrywa no super!!!!
gość
3 lata temu
Oboje Zamachowscy.
gość
3 lata temu
Jakubiak i Marina
gość
3 lata temu
A gdzie przerobiona graficznie Niezgoda na okładce swojej książki?
gość
3 lata temu
doroniu jesteś NAJWIEKSZA i niekwestionowaną ZENADĄ buahahaha....
gość
3 lata temu
Zamachowska
bDZvrRZn
Gość
3 lata temu
marina
gość
3 lata temu
dodzia wymiata i wanda to jest powód do dumy. Ciesza matkę takie dzieci a najbardziej cieszy trzeci.....
gość
3 lata temu
tylko doronia i jej fagas wieszak na torby NOSITORBA
gość
3 lata temu
a co powiecie o NISITORBIE jak go wyprowadzali jak świnie do rzezni....
gość
3 lata temu
doda jesteś na pierwszym miejscu!!!! krolowa jest tylko jedna wandziu i wymiata!!!!
gość
3 lata temu
największa żenada to ''despacito'' z playbacku na sylwestrze :)
...
Następna strona
bDZvrRZP